با ورود لوازم دیجیتالی جدیدی همچون تبلت ها به بازار های داخلی و استقبال قابل توجهی که از سوی علاقه مندان این لوازم دیجیتالی در داخل به وجود آمده است، پاسخ به نیاز کاربران احساس می شود. هر چند ورود لوازم دیجیتالی به بازار های ایران به صورت اختصاصی در تهران، با فاصله زمانی مناسبی نسبت به عرضه در بازار های جهانی، انجام می گیرد اما در صورتی که کاربران شهرستانی نیاز به خرید به روز را احساس کنند متاسفانه نه تنها عرضه به روزی وجود ندارد، بلکه از اختلاف قیمت زیادی نسبت به فروشگاه های تهران برخوردار است.

 شرکت پخش جلوه ارزش آفرین، با درک این موضوع با افتتاح اولین و تنها ترین فروشگاه تخصصی تبلت با نام تبلت شاپ، علاوه بر فراهم نمودن خرید آنلاین برای دوستداران تبلت ها در شهرستان ها و همین طور شهر تهران، قیمت های واقعی تری را نسبت به بازار فراهم نموده است. تبلت شاپ به دلیل داشتن تبلت هایی با مدل های مختلف از برندهای معتبر، حق انتخاب مناسبی را با توجه به سلایق کاربران فراهم نموده است که این ویژگی برای کاربران شهرستانی که معمولاً در معدود فروشگاه هایی که اقدام به فروش تنها چند تبلت مطرح می کنند، امکان خرید تبلت های مورد علاقه آنها را فراهم نموده است و هدیه ای بی نظیر خواهد بود.

در حال حاضر تبلت شاپ تبلت های آندرویدی، اپل آیپد و تبلت های ویندوزی، به همراه کتاب خوان های مختلف و لوازم جانبی تبلت ها را در خود جای داده و اقدام به فروش آنها می نماید. یکی از ویژگی های برجسته این سایت امکان مقایسه تبلت ها به همراه قیمت با امکانات آنها جهت تصمیم گیری بهتر می باشد. همچنین تبلت های موجود در این فروشگاه دارای بررسی ویدئویی می باشند و برای اکثر آنها ویدئوی کار با آنها برای درک بهتر خریدار از تبلت مورد نظر و بهبود تصمیم گیری قرار داده شده است.

تبلت شاپ به دلیل داشتن مجوز از وزارت ارشاد، فروش تبلت ها و لوازم جانبی اصلی و مشاوره تلفنی و آنلاین، فروشگاه اینترنتی مطمئنی جهت خرید است. فرایند خرید در این فروشگاه نیز بسیار راحت و روان بوده و پشتیبانی مناسبی را از زمان خرید تا دریافت محصول به مخاطبان خود ارائه می دهد. همچنین وبلاگ تبلت شاپ با نگارش مقالات مرتبط با تبلت ها، علاوه بر معرفی مدل های مختلف جهت آشنایی بیشتر دوستداران تبلت، به معرفی برخی امکانات موجود در تبلت ها نیز می پردازد. تمام ویژگی های یاد شده نشان از وجود یک تیم حرفه ای در راه اندازی این فروشگاه دارد که به روند خرید مطمئن کمک کرده و تجربه یک خرید خوب را برای خریدار فراهم می نماید.

در ادامه خواندن تجربه خرید آنلاین از تبلت شاپ به قلم یکی از خریداران شهرستانی خالی از لطف نیست:  

این مطلب رو می نویسم چون الآن از خرید یه تبلت گلکسی تب 10 به صورت کاملاً اینترنتی و آنلاین ذوق زده شده ام.

یکی از مشکلات اساسی ساکنین شهرستان ها موقع خرید لوازم دیجیتال جدید، فاصله میان عرضه اون محصولات در تهران و شهرستان هاست. در حالی که ساکنین تهران به مراکز خرید عرضه کننده لوازم دیجیتال دسترسی دارند، در اغلب شهرستان ها لوازمی مثل تبلت به صورت خیلی مقطعی و بسیار محدود توسط چند فروشگاه عرضه میشه که دارای اختلاف قیمتی تا 200 هزار تومان با مراکز خرید تهران هستند و اینکه به خاطر عرضه تنها یک برند توسط هر فروشگاه گاهی هیچ حق انتخابی برای خریدار باقی نمی ماند.

چند ماهی میشه که من برای خرید تبلت دچار تردید بودم تا اینکه چند روز پیش که تو سایت نارنجی درحال وبگردی بودم، با سایت تبلت شاپ آشنا شدم که تقریباً تمام تبلت ها و کتابخوان های موجود در بازار رو یکجا برای فروش داشت.

نکته مهمی که باعث شد من بتونم انتخاب نهایی برای خرید تبلت رو انجام بدم این بود که این سایت تبلت ها رو غیر از طبقه بندی براساس برندها، در سه دسته بندی مربوط به سیستم عامل هاشون قرار داده بود. به نظر میرسه که سیستم عامل در انتخاب تبلت ها یک پارامتر بسیار اساسی باشه. البته بعد از اینکه کلی توی سایت چرخ زدم و تبلت های مختلف رو نگاه کردم تازه متوجه گزینه های مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی این سایت شدم که با اونها تماس گرفتم و از مشاوره های تخصصی کارشناسشون استفاده کردم. و نهایتاً با توجه به نیازها و استفاده ای که من می خوام از تبلت داشته باشم و بودجه ای که برای این کار کنار گذاشته بودم، تبلت گلکسی تب 10.1 رو انتخاب کردم و سفارش دادم.

بعد از انجام کامل مراحل سفارش که خیلی هم ساده و راحت بود، پرداخت الکترونیکی رو از طریق درگاه امن پرداخت آنلاین بانک سامان انجام دادم که نهایتاً یه ایمیل تأیید پرداخت برای من ارسال شد. و تقریباً یک ساعت بعد از انجام سفارش از طرف این سایت با من تماس گرفتن که آدرس و سایر اطلاعات رو دقیق چک کنند.

بعد از 2 روز مأمور پست پیشتاز ساعت 10 و نیم صبح زنگ شرکت رو زد و گفت که بسته دارید. تحویل گرفتم و باز کردم که متوجه شدم از سه لایه نایلون حباب دار به عنوان ضربه گیر در داخل بسته بندی استفاده کرده بودند تا آسیبی به بسته بندی تبلت وارد نشه. همونطور گه گفته بودن آکبند بود و همه ویژگی هایی که در سایت ذکر شده بود رو با دقت با کالایی که به دستم رسیده بود چک کردم تا مطمئن بشم. چند ساعت بعد از طرف همون فروشگاه تماس گرفتن و پرسیدن که آیا بسته به دستتون رسیده؟ و اینکه آیا بسته بندی دچار پاره گی یا ضربه شده یا نه.

بعد از این که به دستم رسید، تازه متوجه شدم که باید یه محافظ صفحه نمایش و یه کیف مناسب هم براش سفارش بدم که رفتم توی سایت و سفارش رو تکمیل کردم تا به دستم برسه.