هفدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک از روز 18 آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران آغاز به کار می کند و تا 22 آذر ادامه دارد. این در حالی است که وزرای ارتباطات و صنعت و معدن قصد دارند این نمایشگاه را در روز 19 آذرماه افتتاح کنند.

طبق اعلام ستاد برگزاری هفدهیمن دوره نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر وتجارت الکترونیک ایران (الکامپ۲۰۱۱) این نمایشگاه روز جمعه 18 آذرماه آغاز به کار کرده و مراسم افتتاحیهء رسمی روز شنبه 19 آذر ساعت 9:30 صبح باحضور وزیر ارتباطات ، وزیر صنایع ، معاون صدا و سیما و رئیس مرکز فاوای قوه قضائیه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ، سالن کنفرانس 1 برگزار میشود

 

گرچه روز افتتاحیه رسمی نمایشگاه شنبه 19 آذر ماه است ولی ما در اولین روز برگزاری آن برای شما گزارشی کوتاه آماده کرده ایم

امسال نسبت به سال های قبل بازدید کننده گان زیادی اومده بودند و شاید بتوان گفت دلیل ازدحام زیاد آن تعطیلی امروز بود. ولی بر خلاف سال های قبل امسال نمایشگاه تقریبا حرفی برای گفتن نداشت گرچه امیدواریم در روز های آینده تغییراتی شکل گیرد و محصولات جدید سال را برای نمایش بیاورند ، مانند الکامپ 2010 که محصولات خوب نرم افزاری و سخت افزاری را آورده بودند

یکی از پر بازدید ترین سالن های این نمایشگاه سالن میلاد بود ، سالن میلاد میزبان نامی ترین و شناخته شده ترین شرکت ها ، سازمان ها و برندهای دنیای کامپیوتر و IT ایران است.

از شرکت های حاضر در این سالن می توان از همراه اول ، مبین نت ، نیک آوا (سونی و پاناسونیک) ، آموزشگاه سایبرتک ، مهریاسان ، الکترون ، آیکو ، پیشرو ، رسیس ، پرسو ، هژیر صنعت ، طرح و پردازش غدیر ، آماک ، آریانا ، سیماران ، آواسیما و گلدویژن نام برد.

سالن میلاد به عنوان بزرگترین سالن نمایشگاه دارای دو طبقه است و معمولا جزء محبوب ترین و پر بازدیدترین سالن های نمایشگاه الکامپ محسوب می شود.

در ادامه چند عکس از نمایشگاه و نقل قولی از معرفی نمایشگاه الکامپ 1390/2011

“ایران الکامپ 2011 به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور با شعار ” ایران الکامپ؛ آینده امروز” در مدت 5 روز برگزار خواهد شد و 600 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، تایوان، اندونزی، فرانسه، نروژ، ژاپن، کره جنوبی، هلند، انگلیس، ایتالیا، سنگاپور، آلمان، سوئیس، کانادا، هند و روسیه آخرین دستاوردهای خود در زمینه الکترونیک ، کامپیوتر، تجارت الکترونیکی، سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات مرتبط  را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

این در حالی است که رضا تقی پور و مهدی غضنفری روز شنبه 19 آذرماه با یک روز تأخیر با حضور در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، الکامپ هفدهم را افتتاح خواهند کرد.

در این مراسم معاون رسانه مجازی سازمان صدا و سیما و رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه نیز حضور خواهند داشت.”

 

 

 

قسمت مربوط به گِیم

نمایش کینکت

جدید ترین تبلت  سامسونگ

نمایشگر کم مصرف و پر نور