متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه : منفجر کردن زامبی ها

0

در بازی این هفته صدای زامبی ها به گوش می رسد . آنها یک بار دیگر برگشته اند و این بار در ساختمان لانه کرده اند . حالا نوبت شماست که یا ناهاری برای آنها باشید و یا در نقش یک نابودگر به سراغ آنها بروید .انتخاب با شماست …

منفجر کردن زامبی ها

توجه بسیار مهم : به شدت توصیه می شود که موسیقی را در همان صفحه اصلی غیر فعال کنید چرا که به شدت اذیت کننده و مسخره است . ( در قسمت پایین سمت چپ صفحه نمایش و با خط رنگ قرمز در اینجا  مشخص شده است )

 

یک داستان کومیک به صورت چهار تصویره در ابتدای کار به شما نشان داده خواهد شد و شما را با روند بازی آشنا می کند .

 

در این بازی تعداد بیست و هشت مرحله وجود دارد تا بتوانید حسابی حال زامبی ها را بگیرید و نابودشان کنید و لذت ببرید …

 

در اولین مرحله  فقط یک زامبی وجود دارد و در واقع این مرحله برای این است که به شما نشان دهد چگونه از دینامیت ها استفاده کنید . نشانگر موس را در مکان مشخص شده قرار داده و چپ کلیک کنید تا بمب ها را قرار دهید ، سپس بر روی چاشنی در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید .

توجه داشته باشید : بعضی از نقطه ها و مواد ها برای گذاشتن دینامیت ها مناسب نیستند و نمی توانید بر روی آنها دینامیت بگذارید . همین طور که در مراحل جلو می روید و کم کم بازی را درک می کنید متوجه خواهید شد که بازی چگونه است و تجربه تان کامل می شود و می فهمید در کجا می توانید دینامیت قرار دهید و در کجا نه !

 

زامبی بیچاره بر روی زمین افتاد ….چقدر بیچاره !

 

در پایان هر مرحله نتایج شما نشان داده خواهد شد و می توانید به مرحله بعدی بروید . اگر تمام زامبی ها را در مرحله نابود نکنید می توانید برگردید و آن مرحله را دوباره بازی کنید .

 

یک توپ مخرب و دینامیت مطمننا می توانند آن زامبی ها را به هوا بفرستد و به مرحله دوم بروید !

 

یک دینامیت کوچک اینجا ، یک دینامیت دیگر اینجا و یک دینامیت دیگر هرجایی که خواستید …

 

می توانید زامبی ها را به پرواز درآورید ؟؟ می توانید پرواز کنید ؟؟

 

یک دور موفقیت دیگر !

 

مرحله سوم نیازمند این است که خیلی با دقت دینامیت ها را جایگذاری کنید تا بتوانید به خوبی تمامی زامبی ها را نابود کنید . پس بهتر است در انتخاب مکان ها خیلی دقت کنید .

 

در اینجا یک نگاه اجمالی به مرحله سیزدهم می کنیم ….

امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته خیلی خوبی داشته باشید !

از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید

منبع : How-To Geek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

DigiKala Ads
در بازی این هفته صدای زامبی ها به گوش می رسد . آنها یک بار دیگر برگشته اند و این بار در ساختمان لانه کرده اند . حالا نوبت شماست که یا ناهاری برای آنها باشید و یا در نقش یک نابودگر به سراغ آنها بروید .انتخاب با شماست ...