PES-2014-Gets-New-Impressive-Screenshots-2

اگر طی چند روز گذشته گویا آی‌تی را خوانده باشید، مطالب متعددی را در مورد بازی فوتبال تکاملی حرفه ای ۲۰۱۴  یا همان PES 2014 قرار داده ایم. اکنون شرکت کونامی تصاویر جدید و واضحی را از این بازی ارایه کرده است. در این تصاویر بازیکنان تیم ملی ایتالیا را مشاهده می کنیم.

اکنون عاشقان این بازی می توانند تصاویر واضح و بسیار عالی که توسط شرکت کونامی منتشر شده است را مشاهده کنند. این تصاویر توسط موتور جدید این بازی که به نام ” فاکس انجین ” معروف است رندر شده اند. به نظر طبیعی و عالی می‌رسند. در تصاویری که مشاهده خواهید کرد، بازیکنان تیم ملی ایتالیا را در حال بازی نشان می دهد. اگر بازیکنان تیم ملی ایتالیا را بشناسید و چهره‌ی آنها را به صورت کامل در ذهن داشته باشید، کار تیم توسعه دهنده‌ی این بازی را تحسین خواهید کرد. مثلا چهره ماریو بالوتلی دقیقا مطابق بازی های جام کنفدراسیون های ۲۰۱۳ طراحی شده است. به مدل موهای این بازیکن که ساده است توجه کنید. یا مثلا آندریا پیرلو هافبک شهیر تیم یونتوس با مدل ریش ساده خودش که در این تصاویر به شکلی عالی رندر شده است. در عین حال مدل موهای ستاره‌ی جوان تیم ملی ایتالیا یعنی استفان الشراوی و رندرینگ فوق العاده اش نیز تحسن برانگیز است.

و یک خبر تازه هم که از این تصاویر به دست ما می رسد این است که شرکت کونامی قرار است در نسخه ۲۰۱۴ این بازی، لیگ قهرمانان آسیا را نیز در اختیار کاربران قرار دهد. پس شاید بتوانیم حضور بعضی تیم های ایرانی را هم در این بازی شاهد باشیم. نظر شما چیست؟

برای مشاهده تصاویر در اندازه بزرگ‌تر روی آنها کلیک کنید.

PES-2014-Gets-New-Impressive-Screenshots-3 PES-2014-Gets-New-Impressive-Screenshots-4 PES-2014-Gets-New-Impressive-Screenshots-5 PES-2014-Gets-New-Impressive-Screenshots-6 PES-2014-Gets-New-Impressive-Screenshots-7