همانطور که می دانید دو گوشی هوشمند گلکسی اس 6 و گلکسی Edge پرچم دارهای آینده شرکت سامسونگ هستند که قرار است به زودی در  یک رویداد به صروت رسمی معرفی شوند.

تصویری از دو دستگاه جدید در CNET Korea منتشر شده است و این اولین بار است که تصویر گوشی هوشمند گلکسی Edge را مشاهده می کنیم. همانطور که می دانید و از تصویر بالا پیدا است گلکسی Edge دارای صفحه نمایش لبه دار است یعنی در قسمت لبه این دستگاه هم صفحه نمایش وجود دارد و طراحی آن بسیار شبیه به گلکسی نوت Edge است.

انتظار می رود که این دو گوشی هوشمند با مشخصات مشابه وارد بازار شوند که شامل صفحه نمایش 5.1 اینچی QHD با وضوح فوق العاده  2560 در 1440 پیکسل است. پردازش این دستگاه تسط پردازنده 64 بیتی Exynos 7420 انجام می شود و همچنین دارای یک رم 3 گیگابایتی نیز می باشد.

شایعه شده است که این دستگاه دارای سه مدل انتخابی برای حافظه داخلی است که عبارتند از 32GB، 64GB و 128GB اما قطعا در دیگر مشخصات تفاوتی نخواهند داشت.

سامسونگ گلکسی اس 6 دارای دوربین پشتی 20 مگاپیکسلی و دوربین جلویی 5 مگاپیکسلی است که گلکسی Edge هم همین دوربین ها را دارد البته شایعه شده است که دوربین این دستگاه 16 مگاپیکسلی است.

شرکت سامسونگ به زودی از این دو دستگاه جدید خود پرده برداری می کند و از مشخصات اصلی آن ها آگاه خواهیم شد. قرار است که گلکسی اس 6 و گلکسی Edge ماه آینده در کنگره جهانی موبایل نمایش داده شوند. گفته شده که در یک رویداد در 1 مارس نیز آن ها را معرفی خواهد کرد پس باید تا تاریخ گفته شده منتظر بمانیم.

منبع : [geeky-gadgets]