واتس اپ به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان های جهان محسوب می شود. این مسنجر در طی سال گذشته فعالیت های متعددی جهت باقی ماندن در چنین مقامی انجام داده است. از جمله این موارد می توان به ارائه نسخه دسکتاپ (احتمالا جهت رقابت با مسنجر فیس بوک، تلگرام، وایبر و …) و همچنین افزودن امکانات متعدد به خود اشاره کرد.

در ادامه با مشروح خبر همراه گویا آی تی باشید.

نسخه جدید واتس اپ ساعاتی پیش برای کاربران اندروید در فروشگاه گوگل پلی قرار گرفت. در نسخه جدید، امکاناتی که برای مدتی در نسخه بتا یا همان آزمایشی در دسترس بودند به برنامه افزوده شده اند.

یکی از این ویژگی های جدید، میوت ( Mute ) مخاطبان به صورت جداگانه و انفرادی است، در حالی که در گذشته تنها قادر به میوت گروه ها بودید. همچنین اکنون می توانید مکالمات را به صورت خوانده نشده در آوردید. واتس اپ همچنین ایموجی یا همان شکلک های جدیدی را با امکان تغییر رنگ در دسترس قرار داده است. آخرین نکته امکان کاهش کیفیت تماس ها و همچنین دیتا مصرفی در نسخه جدید واتس اپ است.

نسخه جدید واتس اپ را می توانید هم اکنون از فروشگاه گوگل پلی دریافت نمایید.

با توجه به این که اخیرا مسنجر تلگرام در بین کاربران ایرانی رواج یافته است، آیا هنوز هم زمان زیادی را در مسنجر واتس اپ صرف می کنید؟ آیا واتس اپ می تواند دوباره به روز های اوجش – البته در کشور ما- برگردد؟ نظرات خود را پیرامون این نسخه جدید و همچنین سوالات مطرح شده در بخش پایین با ما و خوانندگان گویا آی تی در میان بگذارید.

منبع مطلب: GSMarena