با وجود اینکه مدت زیادی از انتشار بازی Grand Theft Auto V گذشته است و این بازی خارق العاده به بهترین بازی سال شده بود با انتشار نسخه پی سی رونق تازه ای گرفت که از جمله پیشرفت های آن می توان به افزایش فروش آن یعنی رکورد فروش ۵۴ میلیون نسخه اشاره کرد و با توجه به گزارشی که اخیرا منتشر شده است مجموعه بازی GTA از زمان عرضه تاکنون بیش از ۲۲۰ میلیون نسخه فروش داشته است و لازم به ذکر است که آخرین عنوان این مجموعه یعنی GTA V تقریبا یک چهارم از آن را داشته است. به عبارت دیگر یک چهارم از فروش کلی بازی های GTA مطعلق به GTA V  است.

حال با انتشار نسخه پی سی مدهای جدیدی برای آن منتشر شده است که امکانات بسیار جالبی را برای گیمر به ارمغان می آورد. از جمله این مد ها می توان به آخرین مد گرافیکی این بازی اشاره کرد که آن را بسیار واقعی تر از گذشته نشان می دهد و تصاویر منتشر شده بسیار شبیه به زندگی واقعی نیز می باشد.

مارتین برگمن سازنده این مد گرافیکی است و تصاویری را نیز با آن منتشر کرده است که یک گرافیک فوق العاده بالا را برای آن به ارمغان آورده است. به گفته وی و کاربران این مد گرافیکی بازی را به زندگی واقعی تبدیل می کند.

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-16

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-18-1280x720

 

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-14-1280x720

 

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-13-1280x720

 

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-10-1280x720

 

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-08-1280x720

 

grand-theft-auto-v-toddyhancer-mod-01-1280x720

 

اگر شما نسخه پی سی این بازی را نصب کرده اید پیشنهاد می شود که این مد گرافیکی را برای آن دانلود کنید تا از لذت واقعی بازی GTA V بهره مند شوید. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [technobuffalo]