تقریباً دو روز پس از عرضه ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در بازارهای جهانی، این دو گوشی در ایران با قیمت هایی بسیار بالا نیز عرضه شده اند. به رغم پیش فروش ده میلیونی این گوشی ها به وسیله ی بعضی از فروشندگان، بازه ی قیمت آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به نسبت ظرفیت حافظه داخلی، بین ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. بر طبق گفته های برخی از فروشندگان، قیمت ها به گونه ای عجیب، از نوسان بسیاری برخوردار بوده اند.

گویا آی تی – تقریباً دو روز پس از عرضه ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در بازارهای جهانی، این دو گوشی در ایران با قیمت هایی بسیار بالا نیز عرضه شده اند. به رغم پیش فروش ده میلیونی این گوشی ها به وسیله ی بعضی از فروشندگان، بازه ی قیمت آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به نسبت ظرفیت حافظه داخلی، بین ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. بر طبق گفته های برخی از فروشندگان، قیمت ها به گونه ای عجیب، از نوسان بسیاری برخوردار بوده اند.

در حال حاضر، قیمتهای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به قرار زیر هستند:

  • آیفون ۸ خاکستری (۲۵۶ گیگابایت): ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان
  • آیفون ۸ پلاس خاکستری (۶۴ گیگابایت): ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
  • آیفون ۸ پلاس طلایی (۲۵۶ گیگابایت): ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
  • آیفون ۸ پلاس خاکستری (۲۵۶ گیگابایت): ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

گفتنی است که پارت های وارد شده به ایران، پارتهای استرالیا،  مالزی و سایر کشورهای شرق آسیا است و پارت های کانادا و آمریکا تا چند روز دیگر به کشور وارد خواهند شد.