متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

دوربینی جدید با لنزهای ویژه

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

شرکت فعال olympus به تازگی خبر از معرفی محصولات جدید را به بازار انواع دوربین و محصولات عکاسی دیجیتال داده است.

بر این اساس، جدیدترین دوربین عکاسی این شرکت با مدل E-P2 به بازار معرفی شده است. این دوربین اغلب قابلیت‌های دوربین‌های http://www.up.taktemp.com/uploads/26-04.jpgقدیمی‌‌SLR را داشته، اما برخلاف آنها باکس آینه ندارد؛ به همین دلیل هم ابعادی بسیار کوچک‌تر داشته، اما منظره یاب اپتیکال ندارد.
E-P2 مجهز به امکان فیلمبرداری HD با سرعت ۳۰ فریم در هر ثانیه بوده و با فایل‌های JPEG و RAW هم سازگاری دارد. کاربران این دوربین از طرفی قابلیت تنظیم دستی شاتر را هم دارند.
این دوربین دارای تکنولوژی جدید iEnhance است و امکان تحلیل وضعیت نور، رنگ و تصویر را برای گرفتن عکس‌هایی با کیفیت بیشتر به کاربرانش می‌دهد. لنز این دوربین هم از نوع f3.5/5.6 با فاصله کانونی ۱۴ تا ۴۲ میلیمتری است. طبق اعلام شرکت Olympus این دوربین قرار است در ماه دسامبر آینده با قیمت ۱۱۰۰ دلار به بازار عرضه شود و به فروش برسد.
از طرفی، اما این شرکت دو لنز جدید دیگر را هم به بازار معرفی کرده است. لنزهای جدید M Zuiko Digital واید با فاصله کانونی ۱۸-۹ میلیمتری و M Zuiko Digital تله با فاصله کانونی ۱۵۰-۱۴ میلیمتری این محصولات جدید هستند که گویا قرار است در نیمه اول سال میلادی آینده یعنی سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شوند. با این حال، اما شرکت Olympus هنوز اطلاعاتی را درباره قیمت عرضه این دو لنز جدید اعلام و منتشر نکرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت فعال olympus به تازگی خبر از معرفی محصولات جدید را به بازار انواع دوربین و محصولات عکاسی دیجیتال داده است. بر این اساس، جدیدترین […]