متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

برترین جستجوهای سال ۲۰۰۹ گوگل

12345 (بدون نظر)
Loading...
49

موتورهای جستجوی گوگل و بینگ گزارش سالیانه خود را در رابطه با پر جستجوترین مطالب سال اعلام کردند.

2009_12_01_google

در حالی که طی سال ۲۰۰۹ بسیاری از هنرمندان مشهور جهان درگذشته اند، مایکل جکسون تنها فردی بوده است که بیشترین جستجوهای آنلاین را در موتور جستجوی بینگ به خود اختصاص داده است.

توئیتر، آنفولانزای خوکی، قیمت سهام، فرح فاوست، پاتریک سوایتزی، برنامه

جمع آوری خودروهای فرسوده در آمریکا، بازیکن بیسبال “بیلی میز” و جیسی لی دوگارد زنی که ۱۸ سال پس از ربوده شدنش پیدا شد از دیگر جستجوهای برتر این موتور جستجو به شمار می روند.

Best search google

اما در موتور جستجوی گوگل نام استفان گیتلی هنرمندی که در ماه اکتبر در اثر تصادف اتومبیل جان خود را از دست داد برترین جستجو به شمار می رود. نام وی در عین حال به عنوان پر جستجوترین خبر در سال ۲۰۰۹ گوگل نیز اعلام شده است.

در میان دیگر جستجوهای برتر گوگل که بیشتر آن به نام هنرمندانی مانند رابرت پتینسون بازیگر فیلم سینمایی “گرگ و میش” اختصاص پیدا کرده است مواردی مانند برنامه نقشه های گوکل، آنفولانزای خوکی و ایران نیز مشاهده می شود.

شبکه اجتماعی فیس بوک در لیست داغترین موضوع جستجوی سال انتخاب شده که در پی آن بی بی سی، یو تیوب، هات میل، بازی های آنلاین، یاهو، و شبکه اجتماعی Bebo قرار گرفته اند.

بر اساس گزارش تلگراف، گوگل در عین حال لیستی از برترین موضوعات جستجو طی ۹ سال گذشته را با هدف اعلام پایان دهه اول قرن ۲۱ در سال ۲۰۱۰ ارائه کرده است که در آن برترین جستجوی سال ۲۰۰۱ نوستراداموس، ۲۰۰۲ مرد عنکبوتی، ۲۰۰۳ پرنس چارلز، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ نمایشهای تلویزیونی، ۲۰۰۶ استیو آیروین، ۲۰۰۷ آی فن، ۲۰۰۸ برنامه iPlayer بی بی سی و ۲۰۰۹ استفان گیتلی اعلام شده است.

منابع:خبرگزاری مهر، chicagois

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در حالی که طی سال 2009 بسیاری از هنرمندان مشهور جهان درگذشته اند، مایکل جکسون تنها فردی بوده است که بیشترین جستجوهای آنلاین را