متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Mp3 player کوچک و ساده

12345 (بدون نظر)
Loading...
222

یک شرکت چینی به نام Phoenix یا PNIX که به تازگی به بازار انواع دستگاه‌های پخش موسیقی قابل حمل وارد شده است، اخیرا جدیدترین محصول خود را به این بازار معرفی و عرضه کرده است.

pnix-sd

این محصول جدید در واقع یک mp3 player بسیار ساده با طراحی جالب است که می‌تواند مورد توجه اغلب کاربران و علاقه‌مندان موسیقی قرار بگیرد. این محصول که با نام PNIX-SD به بازار معرفی شده در حقیقت دومین محصول این شرکت برای بازار mp3 player ها است.
PNIX-SD که در دسته محصولات ارزان قیمت این بازار قرار می‌گیرد، مبتنی بر حافظه فلش است. این دستگاه با انواع کارت‌های حافظه SD و SDHC سازگار بوده و قابلیت ارتقای حافظه از طریق آنها را تا حداکثر ۱۶ گیگابایت در اختیار دارند. این دستگاه ابعادی کوچک و قابل حمل داشته و اندازه آن برابر ۱۲×۳۴×۵۳ میلیمتر است. وزن این محصول هم برابر ۴۰ گرم می‌باشد. این دستگاه در چهار رنگ مشکی، سفید، صورتی و زرد طراحی و تولید شده است. شرکت PNIX اعلام کرده است که این دستگاه را به تازگی و با قیمت ۱۳ دلار به بازار عرضه کرده و به فروش عمومی می‌رساند.

منابع: store via moveplayer

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين محصول جديد در واقع يك mp3 player بسيار ساده با طراحي جالب است كه مي‌تواند مورد توجه اغلب كاربران و علاقه‌مندان موسيقي قرار بگيرد. اين محصول كه با نام PNIX-SD به بازار معرفي شده در حقيقت