متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Mp3 player كوچك و ساده

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

يك شركت چيني به نام Phoenix يا PNIX كه به تازگي به بازار انواع دستگاه‌هاي پخش موسيقي قابل حمل وارد شده است، اخيرا جديدترين محصول خود را به اين بازار معرفي و عرضه كرده است.

pnix-sd

اين محصول جديد در واقع يك mp3 player بسيار ساده با طراحي جالب است كه مي‌تواند مورد توجه اغلب كاربران و علاقه‌مندان موسيقي قرار بگيرد. اين محصول كه با نام PNIX-SD به بازار معرفي شده در حقيقت دومين محصول اين شركت براي بازار mp3 player ها است.
PNIX-SD كه در دسته محصولات ارزان قيمت اين بازار قرار مي‌گيرد، مبتني بر حافظه فلش است. اين دستگاه با انواع كارت‌هاي حافظه SD و SDHC سازگار بوده و قابليت ارتقاي حافظه از طريق آنها را تا حداكثر 16 گيگابايت در اختيار دارند. اين دستگاه ابعادي كوچك و قابل حمل داشته و اندازه آن برابر 12×34×53 ميليمتر است. وزن اين محصول هم برابر 40 گرم مي‌باشد. اين دستگاه در چهار رنگ مشكي، سفيد، صورتي و زرد طراحي و توليد شده است. شركت PNIX اعلام كرده است كه اين دستگاه را به تازگي و با قيمت 13 دلار به بازار عرضه كرده و به فروش عمومي مي‌رساند.

منابع: store via moveplayer

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اين محصول جديد در واقع يك mp3 player بسيار ساده با طراحي جالب است كه مي‌تواند مورد توجه اغلب كاربران و علاقه‌مندان موسيقي قرار بگيرد. اين محصول كه با نام PNIX-SD به بازار معرفي شده در حقيقت