متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سه PMP متنوع با نمایشگرهای بزرگ از شرکت بزرگ ViewSonic

12345 (بدون نظر)
Loading...
43

ViewSonic عرضه کرده است
شرکت بزرگ ViewSonic که یکی از تولید کنندگان بازار محصولات مصرفی الکترونیک و به خصوص انواع تلویزیون است، به تازگی به بازار پر رونق دستگاه‌های پخش چندرسانه‌ای قابل حمل هم وارد شده است. در حقیقت بازار این محصولات آنقدر رونق دارد که بسیاری از شرکت‌های تولید کننده را به خودش جذب می‌کند.
26-01

این شرکت هم درست به همین دلیل به تازگی با سه محصول جدید و متنوع به این بازار وارد شده است تا بتواند سهمی هم از بازار این محصولات به دست بیاورد.
ViewSonic حالا سه مدل متنوع از دستگاه‌های پخش چند رسانه‌ای قابل حمل یا PMP را به بازار معرفی کرده است. این محصولات جدید با مدل‌های VPD550T،VPD422T و VPD513T به بازار معرفی شده‌اند.این محصولات طراحی‌های بسیار شبیه به هم داشته و قابلیت‌های مشابه و متنوعی را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهند. مدل VPD550T دارای یک نمایشگر بزرگ LCD لمسی با اندازه ۵ اینچ است که تصاویر را با وضوح HD برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد. این محصول مبتنی بر حافظه فلش بوده و ظرفیت حافظه داخلی آن به ۸ گیگابایت می‌رسد.
مدل VPD422T هم با نمایشگر تمام لمسی ۳/۴ اینچی و حافظه داخلی ۸ گیگابایتی قابلیت‌های مختلفی را به کاربرانش می‌دهد.
PMP مدل VPD513T هم مانند دو مدل دیگر دارای نمایشگر لمسی بزرگ با اندازه ۵ اینچ است و تصاویر را با وضوح ۷۲۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد.
این محصولات با انواع کارت‌های حافظه SD، SDHC و microSD هم سازگاری داشته و امکاناتی مانند نمایش عکس و فایل‌های متنی، ضبط صدای دیجیتالی و مجهز بودن به پورت‌های HDMI و USB را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد.
شرکت ViewSonic اعلام کرده است که این محصولات را به ترتیب با قیمت‌های ۱۹۹ دلار، ۹۹/۱۸۹ دلار و ۱۷۹ دلار به تازگی به بازار عرضه کرده و به فروش می‌رساند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت بزرگ ViewSonic كه يكي از توليد كنندگان بازار محصولات مصرفي الكترونيك و به خصوص انواع تلويزيون است، به تازگي به بازار پر رونق دستگاه‌هاي پخش چندرسانه‌اي قابل حمل هم وارد