متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هليكوپتر بدون سرنشين نئوS-300 – KOAX X-240 ساخت سوييس

12345 (بدون نظر)
Loading...
125

این آن چیزی است که که می توان به این بالکردها اتلاق نمود.سوییسی! یعنی اینکه رنگ انها سفید- مشکی و قرمز است و هیچ رنگ دیگری نخواهند داشت.ان ها بسیار زیبا هستند و بسیار ماهرانه صیقلی و صاف شده اند.

بالگردهای این مجموعه هم بی سرنشین هستند و هم توسط شرکت uav  سوییس طراحی شده اند. وسیلیه نقلیه ی بدون سرنشین دارای کنترل خودکار هوایی که در سوییس ساخته شده اند. مدل KOAXX240 و بالگردهای بدون سرنشین NEOS-300 شما را با وزش باد سپید رنگ موتورهایشان در برابر دیدگانتان مبهوت و متحیر می نمایند.

آیا میتوانید تصور کنید که یک نمونه ازین بالگردها را داشته باشید تا با آن نامه هایتلن را برسانند سگتان را به گردش ببرید و کودکانتان را از مدرسه برگردانید.ممکن است برای همه این کارها آن را لازم نداشته باشید اما برای لذت بردن از تماس و لمس آسمان در یک مدل با طراحی بسیار عالی حتما به آن نیاز خواهید داشت.

مدل KOX240 دارای یک سیستم گرداننده ی خودکار است که به وسیله اجازه می دهد که تمام توانایی های بالگرد را با کمترین اثر فیزیکی از روی زمین بلند کند. بدنه آن طوری طراحی شده است که توانایی جابجایی بسیار ساده با سایز کوچک دستگاه خود را تا حدی دارد که می تواند در بدنه ی بزرگترین وسایل خودکار نیز قرار بگیرد و آن ها را جابجا کند.

ساختار مرکب کربنی و درهای چندگانه برای تعمیر و تعویض با سهولت مولفه های الکترونیکی و مکانیکی مقیاسی آن  از دیگر مشخصه های این بالگرد است.

وزن بیشینه هنگام جدا شدن از زمین:45 کیلوگرم

سایز:195*50*95(طول*عرض*ارتفاع) قسمت گرداننده و گشتاور موتور 4/2 متر.

بدنه بالگرد بدون سرنشین NEOS-300 بر پایه ی حرکت با بدنه ی ساده شده ی هواپیما شکل خود که حرکت دلفینی شکلی دارد استوار است. دماغه آن دارای محلی است که ظرفیت حمل و نقل اشیا متفاوت الکترونیکی مثل دوربین- لیزر و سیستم های راداری را دارد.مانند مدل KOX این مدل نیز دارای دزیچه های متحرک بسیاری است که امکان دستیابی راحت به بخش موتور را فراهم می آورد. بدنه ی بیرونی آن نیز برای دوام و پایداری بیشتر از کامپوزیت های چندگانه کربنی ساخته شده است.

بیشترین وزن هنگام جداشدن از زمین :75 کیلوگرم

سایز:275*95*86(طول*عرض*ارتفاع) گرداننده ی موتور به قطر 3 متر.

لذت از بالگرد برای همه

گالری زیر: سه عکس اول از KOAX و سه عکس انتهایی از NEO

طراح:شرکت نقلیه ی هوایی بدون سرنشین و کنترل خودکار سوییس

منبع: yankodesign

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. محسن می‌گوید

  خیلی قشنگ و زیباست
  بنازم به مغز متفکرشون
  از طرح تا ابداع و ساختش واقعا چشمگیره

 2. esmail safari می‌گوید

  خیلی جالب بود من قبلا تصور شکلشو میکردم.پایینی جالبتر هستش

 3. یک خلبان جوان می‌گوید

  سلام من خلبان بالگرد هستم من طرحی برای ساخت هلی برد بدون سرنشین دارم لطفا اگه میتونید طرح کامل این بالگرد ها بالا رو رو برام بفرستید09138971775

  1. ITTeach می‌گوید

   سلام اين آدرس سايت طراح
   http://www.swiss-uav.com/ شرکت نقلیه ی هوایی بدون سرنشین و کنترل خودکار سوییس

 4. محسن می‌گوید

  عالی بود
  + موفق باشین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این آن چیزی است که که می توان به این بالکردها اتلاق نمود.سوییسی! یعنی اینکه رنگ انها سفید- مشکی و قرمز است و هیچ رنگ دیگری نخواهند داشت.ان ها بسیار زیبا هستند و بسیار ماهرانه صیقلی و صاف شده اند.