روزنامه ای مخصوص شرایط بارانی

  • 1389/8/24
  • ITTeach
  • 1

این یک تکه پارچه مخصوص ضد آب است که برای استفاده در شرایط بارانی ساخته شده است. این ابزار ” کیسه بارانی روزنامه” نامیده می‌شود و اندازه‌ای برابر با 45.5 در 30.5 سانتی‌متر از کاغذ ضد نفوذ آب است که برای استفاده کارهای روزمره شما ساخته شده است. همچنین از این کیسه می‌توان برای حمل کتابهای‌تان نیز استفاده کنید! این کیسه ضد آب نه تنها ابعادی کاملاً مناسب دارد، بلکه مکان قرارگیری بندهایش نیز بسیار مناسب بوده و پوشش آن، دقیقاً همانند صفحه اول یک روزنامه است( که با تصویر این روزنامه در صفحه اول خود زورنامه، این طرح تکمیل می‌شود). این بسته کاملاً تمام ویژگیهای منحصربفردی که یک کیسه با ابعاد یک روزنامه باید داشته باشد را داراست، و همچنین در اوضاع بد جوی، نیز پوشش خوبی را برای محتویات داخلش ایجاد می‌کند. این کیف دستیحرف ندارد!

واقعاً ابداع هوشمندانه‌ای است، من که تعجب می‌کنم چطور این کیسه‌های خارق‌العاده هنوز توسط فروشگاههای زنجیره‌ای هیپستر در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار نگرفتند. البته این کیسه نسبتاً خیلی جدید است، شاید همین روزها این اتفاق بیافتد. احتمالاً ما اولین رسانه‌ایم که در مورد این کیف‌ها مطلب می‌نویسیم. شما می‌توانید یک کیف ضد باران روزنامه را از مغازه طراحی یانکو خریداری کنید و در صورتی که تمایل داشته باشید، می‌توانید سفارش دهید که آن را سر وقت و برای استفاده در تعطیلات‌تان، برای شما پست کنند.

طراح: طراحی توسط موسسه مگاوینگ(Megawing) [ از این مکان می‌توانید آن را بخرید کیف ضد باران روزنامه به قیمت 68 دلار در فروشگاه YD در دسترس است]

کیف ضد باران روزنامه به قیمت 68 دلار در فروگاه YD در دسترس است

منبع: yankodesign

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *