متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

عذرخواهی گوگل بابت مشکل جیمیل

12345 (بدون نظر)
Loading...
51

شرکت گوگل بابت مشکلی که برای جیمیل پیش آمد بود عذرخواهی کرد. این مشکل باعث شده بود که هزاران نفر از استفاده کنندگان جیمیل هنگام ورود به میلشان با پیغام خوشامدگویی مواجه شوند ضمن اینکه اطلاعات ذخیره شده در حسابهای آن ها نیز پاک شده بود. طی این عذرخواهی، گوگل تایید کرد که از بک آپ هایش برای برگرداندن اطلاعات پاک شده استفاده کرده است.

این غول اینترنتی (گوگل) از اینکه تعدادی از کاربرانش تحت تاثیر این ماجرا واقع شده اند ابراز تاسف کرد و به مردم اطمینان داد که ایمیل آنها هیچ وقت از بین نخواهد رفت و فرآیند برگرداندن اطلاعات به اکانت هایشان از قبل آغاز شده است.

در این مورد قبلا بیان شده بود که حدود ۰.۰۸% از کاربران جیمیل تحت تاثیر قرار گرفته اند اما طبق صحبت آقای Ben Treynor در وبلاگ جیمیل، این رقم به ۰.۰۲% کاهش پیدا کرده!

” برای محافظت از اطلاعات شما در برابر این اشکالات غیرمعمول، از آنها بک آپ هایی تهیه کرده و بر روی نوارهایی ذخیره می کنیم. این نوارها آفلاین هستند و به همین خاطر در برابر چنین اشکالاتی محاظت شده اند. ”

با وجود تمامی این تضمین ها و محکم کاری ها باید توجه داشته باشیم که هیچ گاه به طور کامل به یک ارائه دهنده خدمات وابسته نشویم و همیشه نیز از اطلاعاتمان (خواه گوگل بک آپ بگیرد، خواه نگیرد!) حداقل یک نسخه پشتیبان تهیه کنیم. در تاپیک بعدی مان به روش های پشتیبان گیری از جیمیل نیز خواهیم پرداخت. به عنوان آخِر کلام، یادمان باشد آدم عاقل همه تخم مرغ هایش را در یک سبد نمی گذارد!

برداشتی آزاد از: TechRadar

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت گوگل بابت مشكلي كه براي جيميل پيش آمد بود عذرخواهي كرد. اين مشكل باعث شده بود كه هزاران نفر از استفاده كنندگان جيميل هنگام ورود به ميلشان با پيغام خوشامدگويي