سرگرمی روز تعطيل : نبرد با موجودات برتر – زندان سیاره

  • 1390/1/1
  • مهرداد ارجمندی
  • 1

حتما این هفته هم حسابی کار کرده اید و خسته اید و به دنبال یک سرگرمی خوب برای روزهاي تعطيل می گردید. اگر این طور است خودتان را برای یک بازی هیجان انگیز و جالب آماده کنید . در بازی این هفته شما به نقش یکی از اعضای جمهوری خلق متفقین هستید و باید به سرکوب شورشیان در زندان Planet کمک کنید و نگذارید کسی قبل از اینکه فرمانده “آلاما” به آنجا برسد فرار کند .

 

دنیای Battle Critters از دید سایت این گونه است : در چند قرن اخیر مخلوقات خاصی کنترل کره ی زمین و منظومه ی شمسی را بدست گرفته اند . انسانها دیگر گونه ی غالب محسوب نمی شوند و توسط موجوداتی که باهوش تر و قابلیت انعطافی بیشتری را با محیط دارند به اسارت و بردگی کشیده شده اند .

نبرد با موجودات برتر – زندان سیاره

هدف این بازی این  است که از فرار جمعیت انسانهای برده از زندان سیاره جلوگیری کنید تا فرمانده  “آلاما” به آنجا برسد. همچنین شما باید اطمینان حاصل کنید که آنها زنده اند . پس جان زندانی ها هم مسئله ی مهمی محسوب می شود .

 

توجه داشته باشید که بهتر است قبل از اینکه بازی را شروع کنید حتما  صفحه ی آموزشی و کمکی بازی را که توضیحاتی در مورد آن و نحوه ی بازی داده است ، مطالعه فرمایید. این صفحه شامل اطلاعات بدردبخوری در مورد ماموریت ها ، زندان ها ، ماموران ، اسلحه ها ، چگونگی ارتقا یافتن  و بالاخره امتیازهای شما در اختیارتان می گذارد .

این بازی شامل 6 سطح و مرحله ی مختلف می باشد که در آن با گروه های مختلفی از آدمهایی که می خواهند از آن جا فرار کنند مواجه می شوید. وقتی که انتخاب کردید و بازی خواست شروع شود یک پیش زمینه ی سریع به شما در سمت راست صفحه ی نمایش نشان داده خواهد شد که در امتداد آن یک دید هوایی از آن مرحله ای که در آن قرار دارید نمایش داده می شود … خوب حالا دیگر  وقت آن رسیده که جلوی آدمهایی را که می خواهند از دست شما فرار کنند بگیرید !

توجه داشته باشید که در صورت تمایل  می توانید برگردید و یک مرحله را دوباره بازی کنید تا روی آن تسلط لازم را پیدا کنید.

هنگامی که یک مرحله را آغاز می کنید به شما مقداری بودجه داده می شود تا با آن برای خود مامور و ابزارهای مورد نیاز تهیه کنید . درگوشه ی پایین سمت راست می توانید نوع ماموران را مشاهده کنید و همچنین ابزارهایی که می توانید آنها را با مقدار پولی که خرج می کنید رنگ کنید .اگر چیزی قیمتی بیش از دارایی شما داشته باشد به رنگ خاکستری در می آید.  با کشیدن موس در اطراف ماموران یا آن ابزارها می توانید اطلاعاتشان را بدست آورید.

برای انتخاب ماموران یا نوع اسلحه بر روی آن کلیک کنید و آن را به مربع با رنگ مربوطه  بکشید (مرز مربع به رنگ سبز روشن در می آید) خریدهای بالا فقط در مربع های خاکتسری رنگ وجود دارد ، رباتهای سگ تنها در ناحیه ی خاکستری تیره یافت می شوند و ابزار دوربری (teleport)  می تواند در هرجایی یافت شود . فلشهای زرد راه ها و مکانهایی را که انسانها می توانند از آنها فرار می کنند را نشان می دهد .

 

باید حواستان به دو موقعیت مهم گوشه ی بالا سمت راست باشد : تعداد کسان باقی مانده ای که اگر فرار کنند شما آن مرحله را می بازید و تعداد باقی مانده ی امواج ( آدمهای فراری ) قبل از آنکه مرحله به پایان برسد .

نیروها و ابزارهای خود را به بهترین شکلی که می توانید از آنها برای نگه داشتن آدمها استفاده کنید تنظیم کنید . باید از بودجه و امکانات و مکانهایی که در اختیار دارید با دقت استفاده کنید در غیر این صورت همه فرار خواهند کرد .

توجه داشته باشید که در حین امواج دارایی های شما زیاد می شود پس می توانید به طور مداوم در حین امواج نیروهای خود را بسازید و مرتب آنها را قدرت ببخشید .

تاکنون خیلی خوب بوده . زمان محدودی بین موج ها وجود دارد تا شما برای بعدی آماده شوید یا می توانید تصمیم بگیرید که به سرعت کار را شروع کنید کافی است دکمه ی شروع را بزنید ! همچنین می توانید تعداد آدمها را در سمت راست که زیاد می شوند نیز ببینید … هرچقدر تعداد آنها بیشتر شود کنترل آنها نیز سخت تر می شود (به افزایش قدرت بدنی و توانایی نیاز مند است  ) !

باید چهره ی نیروها و ابزارهای شما همینطور که در بازی جلوتر می روید وحشتناکتر و دلهره آورتر باشد . همچنین شما می توانید اسلحه و ابزارهای نیروها و گاردهای خود را هم در حین بازی و وقتی که زمانی از بازی گذشت تجدید و به روز کنید .

هیچ راه فراری برای آدمها در محیطهای قفل شده وجود ندارد .

موفق شدید ! هیج آدمی نتوانست از محوطه فرار کند .

زمان آن رسیده تا به مرحله ی بعد بروید و با دو گروه از آدمها که از دو سمت مختلف می آیند دست و پنجه نرم کنید.

هنگامی که ده یا تعداد بیشتری از انسانها موفق به فرار شدند ، شما آن مرحله را باخته و از دست داده اید و باید از اول آن مرحله را بازی کنید . البته باختن در یک مرحله باعث می شود که شما در آن مرحله قوی تر شوید و برای مراحل بعدی آمادگی بیشتری داشته باشید .

امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته ی خوبی داشته باشید .

 

از اینجا می توانید به این بازی دسترسی داشته باشید

لینک کمکی

 

منبع : HOW -TO GEEK

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *