دنیایی بدون فیسبوک[اینفوگرافیک]

 • 1390/2/14
 • مجيد
 • 5

دیگه اون موقع گذشت که اگر میخواستیم عکسی را به دوستان خود نشان بدیم باید صبر میکردیم تا یک موقعیتی پیش بیاد تا بتونیم هم دیگر را ببینیم و عکس ها و خاطرات خود را به او بگوییم، بدتر از اون اگر دوستمون خارج از کشور بود و شاید هر چند سال یک بار میدیدیمش.

الان دیگه از هرکسی که اهل گشت گذار توی اینترنت باشه بپرسیم که فیسبوک چیه، حتما میدونه، اگر هم ندونه حداقل آیکون فیسبوک را در خیلی از سایتها دیده.

با اومدن فیسبوک دیگه خیلی از کارها و ارتباطات راحت شد، به طوری که اگر الان خاطره ای یا عکس جالبی داشته باشید میتونید برای نشان دادن به دوستانتون خیلی راحت روی وال یا همون دیوار خودتون بزارید تا اونها ببینند.

امروز هم برای شما اینفوگرافیکی آماده شده تا بتونید نبود فیسبوک در زندگی خیلی ها رو متوجه بشید (البته اگر ایرانی ها هم میتوانستند به صورت ساده از این سایت استفاده کنند و نه با روش های پیچیده، در زندگی ما ایرانی ها هم خیلی تاثیر داشت).

این اینفوگرافیک را ببینید و اگر از کاربران همیشگی فیسبوک هستید تاثیر آن را در زندگی خود در قسمت نظرات بیان کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
 1. نمیشه گفت تاثیر نداره چون اگه نداشت هر روز نمیرفتیم تو ف.ب و صفحه دوستان و دوستای دوستان و غیره رو بررسی نمیکردیم …. کلا من دوسش دارم ….

  1. این عکس ترجمه شده است ولی خودتون هم میتونید به این شکل درست کنید.

 2. در این که فیس بوک در زندگی انسان ها نقش دارد تردید نیست ولی نه این کاربرد و استفاده ای که در بین ایرانیان باب شده است.
  فیس بوک ما محدود شده به 4 تا عکس 4و 4 تا پیغام و 4 تا کامنت،کمتر کسی پیدا می شود که هر مطلبی رو که می خواند به اشتراک بگذارد و این قابلیت فیس بوک کمرنگ شده است.
  هر چند که می دانیم کاربرد فیس بوک فراتر از این هاست ولی در زندگی ما همینش هم کلی هست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *