آیا ممکن است Windows 8 بتواند بازی های کنسول XBOX 360 را اجرا کند؟

 • 1390/4/21
 • عليرضا شیری
 • 5

اگر سخت افزار قدیمی (متعلق به 5 سال پیش) و نسبتا ضعیف کنسول XBOX 360 را کنار بگذاریم باز هم جذابیت هایی دارد، به عنوان مثال بازی هایی مثل Red Dead Redemtion و هزاران عنوان بازی جذاب دیگر که تنها برای این کنسول عرضه شده اند.

بنابراین اگر شایعه ای به گوشمان برسد که مایکروسافت کاری کرده که ویندوز 8 بتواند بازی های این کنسول را اجرا کند بسیار خوشحال میشویم، چرا که میتوانیم با کارت گرافیک های قدرتمندی که امروزه برای PC موجود هستند، این بازی ها را بهتر از کنسول و به زیبایی هر چه تمام تر اجرا کنیم.

بنابر شایعات منتشر شده، میتوان با استفاده از سرویسی شبیه Xbox Live در ویندوز 8، بازی های XBOX 360 را اجرا کرد. شاید مایکروسافت با این اقدام سعی در جذب تعداد بیشتری دوستدار بازی های رایانه ای دارد.

با این که مایکروسافت هنوز هیچ اشاره ای در این مورد نکرده است، پیش از این فعالیت هایی در مورد کنسول XBOX 360 و بازی های Games for Windows به طور محدود صورت داده است. حتی نسخه ای از دستگاه Kinect مخصوص PC در راه است. بنابراین این احتمال وجود دارد که شایعه حقیقت داشته باشد.

به هر حال هر نوع سودی که ادامه پیدا کند برای مایکروسافت ارزش دارد و باید امیدوار باشیم که این کمپانی بزرگ نرم افزاری، این خبر خوب را رسما اعلام و تائید کند.

منابع:

overclockersclub

dvice

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
 1. باید بگم اگه این کارو بکنه دیگه لازم نیست که تو رقابتها شکست بخوره
  خودش با دست خودش — خودشو زربه فننی میکه
  فقط xbox live نه اینکه xbox360 رو منهل کنه
  لطفا کمی منطقی برخورد کنید

 2. چرانتونه خوبم میتونه تازه کاری براشون نداره اگه بشه عالیه
  دیگه 500هزارتومان نمیدی XBOX تازه اون میخواد خودش پیشرفت
  کنه کاری نداره که کسی منهل میشه یانه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *