سرگرمی روز جمعه : موزه دزد ها

سرگرمی روز جمعه  : موزه دزد ها
  • 1391/4/30
  • مهرداد ارجمندی
  • 0
در بازی این هفته شما به سمت موزه ای کشانده می شوید که در آن ماجراجویان و شیاطین منتظر شما هستند ! با خود فکر کنید که آیا می توانید در چنین جایی به دنبال تفاوتها بگردید ؟! اتاق به اتاق و جا به جا بگردید و تفاوتها را پیدا کنید و یا اینکه خسته و ترسیده بازی را ترک کنید ؟!
موزه ی سارقان 
 
اینجا جایی است که ماجراجویی شما در این موزه شروع می شود . در هر منطقه راهنمای متفاوتی منتظر شماست تا آن بخش از موزه را به شما نشان دهد و شما را با آن آشنا کند . 

32 پنل موزه به خیلی کافی به نظر می رسد تا حسابی شما را مشغول کند . هنگامی که بازی را تمام کردید می توانید برگردید و این بار هرکدام از مراحلی را که دوست داشتید و یا بدان علاقه داشتید بازی کنید و هر باری بازی می کند با دفعه قبل متفاوت است  .

  در منطقه بانو مایل  آقای ”  اسنیو ” راهنمای شما است و به شما کمک خواهد کرد .
هر کدام از مناطق موزه به سمت راست و چپ انشعاب دارد . در اینجا می توانید سمت چپ بانو مایل را با تفاوتهایی که ما آنها را پیدا کرده ایم وبا رنگ قرمز مشخص کرده ایم را مشاهده کنید . به خاطر داشته باشید که به احتمال زیاد شما با چیزی متفاوت تر از چیزی که اینجاست روبه رو خواهید شد .
سمت راست بانو مایل !بعد از اینکه شما با موفقیت تمامی تفاوتها را پیدا کردید ،قبل از اینکه به مرحله بعد بروید ،  یک دید کامل از آن ناحیه به شما نشان داده خواهد شد

راهنماهای شما یک بار دیگر حاضر می شود تا به شما در ادامه راهتان کمک کند .

به سمت ناحیه کودکان ….

هنگامی که به آخرین اتاق رسیدید ، نیروهای شیطانی به کمک دونت موزه تمامی اتاق ها را به هم می ریزد طوری که شما را حسابی توی دردسر بیاندازد .

پس بهتر است حسابی حواستان را جمع کنید

امیدوارم از این بازی لذت ببرید و آخر هفته خوبی را پیش رو داشته باشید .
 از اینجا می توانید این بازی را مشاهده کنید .

منبع : How-To Geek

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *