كتابچه معرفي اندرويد 4.1 (Jelly Bean)

كتابچه معرفي اندرويد 4.1 (Jelly Bean)
  • 1391/5/12
  • ITTeach
  • 5

در اين كتاب شما با آپديت جديد اندرويد آشنا خواهيد شد. آپديت جديد اندرويد كه به ورژن 4.1 معروف به (Jelly Bean) رسيده است حالا با امكاناتي بيشتر و خصوصيات خارق‌العاده‌اي وارد عرصه رقابت شده است كه در اين كتابچه به اين امكانات پرداخته‌ايم.

مترجم اين كتاب آقاي عليرضا شيري بوده است و طراح جلد و صفحه‌آرايي خانم ويدا غلامي هستند كه در تهيه اين كتابچه ما را ياري رسانده‌اند . اين كتاب 14 صفحه مي‌باشد و اطلاعات خوبي در مورد آپديت جديد اندرويد 4.1 به شما مي‌دهد .

درباره كتابچه

سیستم عامل اندروید 4.1 به نام Jelly Bean (آبنبات پاستیلی)، سریع‌ترین و روان‌ترین نسخه‌ی اندروید تا حال حاضر است و با بهینه‌سازی اندروید 4.0 از نظر زیبایی و سادگی، طراحی و ساخته شده است، در این نسخه برای جست‌و‌جو در Google نیز شیوه‌ای جدید به کار گرفته شده است.

همه چیز در Jelly Bean سریع، روان و لطیف به نظر می‌رسد. جابجایی در صفحات خانه و یا سوییچ کردن بین نرم‌افزارها به راحتی صورت می‌گیرد، درست مثل ورق زدن صفحات یک کتاب.

کارایی Jelly Bean در تمام بخش‌های سیستم بهینه‌ شده است. به عنوان مثال چرخاندن صفحات، سوییچ کردن بین آخرین نرم‌افزارها سریع‌تر شده و عمل رندر در تمامی بخش‌های سیستم عامل با استفاده از vsync و Triple Bufferingسریع‌تر شده است.

آبنبات پاستیلی پاسخ‌گویی لمسی بهتری دارد و در واقع واکنش بهتری نشان می‌دهد. به محض تماس انگشت با صفحه نمایش، CPU سریعتر گشته و واکنش بهتری از سیستم عامل دریافت می‌شود. وقتی که نیازی به لمس صفحه نیست، سرعت پردازنده‌ی اصلی کاهش می‌یابد تا مصرف باتری بهینه شود.

دانلود كتابچه اندرويد 4.1 (Jelly Bean)

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *