افزونه‌ی ABBREX برای نمایش مفهوم کلمات اختصاری ( کروم)

  • 1391/8/8
  • حدیث دلبرد
  • 0

زمانی که دراینترنت در حال جستجو یا مشاهده پیج یا صفحه ای باشیم گاها به عبارت هایی که آن ها را با کلمات اختصاری می شناسیم مواجه می شویم .برای اینکه بتوانیم در کمترین زمان ممکن از معنی این کلمات مطلع شویم و بدانیم به چه اشاره دارند گاها مجبوریم به جستجوی دوباره به جستجو بپردازیم که این ما را از موضوع به کلی پرت می کند. برای اینکه بخواهیم به راحتی و بدون کمترین معطلی معنی چنین عباراتی را بیابیم باید از مرورگر گوگل کروم و افزونه محبوب آن برای کلمات اختصاری به نام ABBREX را نصب کنیم .

به صورت پیش فرض با نصب این افزونه ، هنگامی که مطلبی را سرچ می کنید یک باکس مشکی رنگ به صورت زیر ظاهر می شود که به شما کلمات اختصاری در صفحه را یادآوری میکند و به شما کمک می کند مفهوم آنهارا بیابید .

افزونه برای کلمات اختصاری

درواقع ABBREX با یک پایگاه داده قوی کار می کند که به راحتی این مشکل را برای شما حل می کند. زمانی که این افزونه را نصب کردید در بخش تنطیمات گزینه هایی نظیر Add New Abbreviations, Report ABBREX broken for this page, Send feedback about ABBREX
 وجود دارد که به راحتی می توانید تغییرات خود را روی آن اعمال کنید .کلمات اختصاری به پایگاه داده این افزونه اضافه کنید و فیدبک هایی را برای منبع ارسال کنید.

افزونه برای کلمات اختصاری در کروم

با کلیک بر Add New Abbreviation می توانید به صورت زیر کلمه اختصاری جدید وارد کنید.

افزونه برای گوگل کروم

از ویژگی های این افزونه رابط کاربری راحت و کاربر پسند است که برای استفاده اعم کاربران مفید می باشد .

برای دریافت افزونه ABBREX برای مرورگر گوگل کروم اینجا را کلیک کنید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *