متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Belkin Thunderstorm کاور صوتی برای آیپد با ایجاد حس سینمای خانگی

12345 (بدون نظر)
Loading...
93

Belkin یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه لوازم جانبی موبایل و تبلت آخرین دستاورد خود را معرفی کرد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با آیپد خود بسیار به بازی و یا دیدن فیلم می پردازید حتما” در کنار تصویر با کیفیت دستگاه خود فقدان یک سیستم صوتی مناسب را حس کرده اید. این تولید کننده خوش ذوق در ابتکار جدیدش کاوری طراحی کرده است که قابلیت ارائه صدای با کیفیت را فراهم می سازد که حتی از سایر سیستم های صوتی قابل حمل هم پر قدرت تر است.

طراحی این محصول به خوبی با آیپد بهینه شده تا مشکلی در حین کار و حمل کردن ایجاد نشود. برای تنظیم بهتر صدا هم می توان از برنامه مخصوص که به همین منظور ایجاد شده استفاده کرد. هر چند که آیپد حجیم تر از قبل می شود ولی در عوض با صدای بسیار عمیق و رسا جهت دیدن فیلم و انجام بازی رو به رو می شوید که تجربه بسیار خوبی است.

این کاور صوتی با شارژر مخصوص خود شارژ می شود و باتری داخلی آن می تواند تا ۱۰ ساعت شارژ دهی کند. Thunderstorm فعلا برای آیپد های دارای کانکتور ۳۰ پین طراحی شده و محصول مخصوص برای کانکتور لایتنینگ تا چند ماه دیگر عرضه می شود.

در همین هفته های جاری می توان این نو آوری را در سایت های آمازون و آپ استور با قیمت ۲۰۰ دلار تهیه کرد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Belkin یکی از تولید کنندگان موفق در زمینه لوازم جانبی موبایل و تبلت آخرین دستاورد خود را معرفی کرد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که با آیپد خود بسیار به بازی و یا دیدن فیلم می پردازید حتما" در کنار تصویر با کیفیت دستگاه خود فقدان یک سیستم صوتی مناسب را حس کرده اید.