متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپل آیفون پلاستیکی را در سال ۲۰۱۴ خواهد ساخت

12345 (بدون نظر)
Loading...
83

Apple_iPhone_5_Back-640x454

ممکن است شایعاتی درباره طرح جدید اپل که آیفون پلاستیکی است شنیده باشید مدتی در اینترنت شایعه شده است که شرکت اپل گوشی هوشمند آیفون را از جنس پلاستیک خواهد ساخت. Macotakara اعلام کرده است که شرکت اپل می خواهد آیفون را با قیمتی ارزان تر عرضه کند که بدنه آن از جنس  پلی کربنات  که یک نوع پلاستیک است می سازد.

این گوشی ۳۳۰ دلار قیمت خواهد داشت و همانطور که میدانید نام آن آیفون ۵s  است که سود چندانی را برای اپل نخواهد داشت و این شرکت این کار را فقط برای جذب مشتری و بیش تر کردن کاربران خود انجام خواهد داد. اعلام شده که این گوشی دارای صفحه نمایش ۴.۵ اینچی  است این در حالی است که اندازه صفحه نمایش آیفون ۵ فقط ۴ اینچ است قصد اپل کاهش هزینه است و بزرگ کردن صفحه نمایش برای این شرکت چندان جالب نخواهد بود.

ادعا شده است که برروی این اگوشی هوشمند از dual-LED flash در کنار دوربین پشت استفاده شده است. ممکن است این خبر شایعه محسوب شود و باید منتظر انتشار مشخصات بیش تر و دقیق این گوشی هوشمند باشیم.

technobuffalo

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ممکن است شایعاتی درباره طرح جدید اپل که آیفون پلاستیکی است شنیده باشید مدتی در اینترنت شایعه شده است که شرکت اپل گوشی هوشمند آیفون را از جنس پلاستیک خواهد ساخت.