متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

روند تکاملی “هوم اسکرین” سیستم عامل iOS به روایت تصویر !

12345 (بدون نظر)
Loading...
59

images

باید صادقانه بگوییم که ، تغییرات بصری زیادی میان iOS نسخه ششم و iOS نسخه هفتم وجود دارد ! اگر به تاریخچه سیستم عامل iOS بخواهیم نگاهی داشته باشیم ، خیلی زود تغییراتی که در سیمای ظاهری آن لحاظ شده است به چشم ما می آید. تغییرات مربوطه ؛ از سال ۲۰۰۷ میلادی تا سال ۲۰۱۳ میلادی جالب تر هم می شوند ! این تغییرات گسترده بصری نشان از این دارد که تا چه اندازه سازندگان iOS به تغییرات ظاهری سیستمشان توجه دارند و این روند کاملا پیشرفته و تکاملی بوده است.باید اذعان کنم که ظاهر مدرن ، شیک و نوین iOS از نسخه ای به نسخه دیگر تکمیل تر و زیبا تر شده است.امروز قصد دارم ، در قابی از تصویر ؛ به شما کاربران خوب گویا آی تی این روند رو به رشد تغییرات iOS را نشان دهم.

 » » برای مشاهد بهتر و بزرگ تر تصویر زیر ، لطفا بر روی آن کیلیک فرمایید « «

iOS

به جد می توان اظهار داشت که این تغییرات در نسخه ۷ به اوج خود رسیده است و شادابی و جذابیت در نسخه هفتم کاملا ستودنی است.جالب است بدانید که در برخی از موارد میان iOS 3 و iOS1 اشتراکات بسیاری وجود دارد.همین طور که نگاهی به این روند تکاملی iOS داریم ، متوجه خواهیم شد که از نسخه اول تا قبل از انتشار نسخه ششم تقریبا طراحی iOS یکنواخت تر بوده است و با انتشار نسخه ششم iOS معادلات به گونه دیگری رقم می خورد و طراحی شاداب تر به iOS روحی تازه می بخشد.نسخه هفتم هم که دیگر نیازی به تعریف بنده ندارد و کاملا گویاست که از لحاظ گرافیکی در این نسخه انقلابی به پا گشته است.اگر دوستان خوب گویا آی تی ، دیدگاهی در رابطه با این روند تکاملی iOS دارند ، خوشحال می شوم که در قسمت نظرات آن را با من و سایر همکارانم به اشتراک گذارند.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
بدون دیدگاه
  1. andboy می‌گوید

    لطفا مطالب اخبار رو بیشدر کنین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باید صادقانه بگوییم که ، تغییرات بصری زیادی میان iOS نسخه ششم و iOS نسخه هفتم وجود دارد ! اگر به تاریخچه سیستم عامل iOS […]