متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرویس جدید اینستاگرام برای انتشار تصاویر در وبلاگ ها

12345 (بدون نظر)
Loading...
329

instagram-645x250

نویسنده مهمان: رضا حموله

نوزدهم تیر ، اینستاگرام سرویس جدیدی را راه اندازی کرد که از طریق آن به کاربران امکان می دهد بدون استفاده از یک سرویس ثالث و به صورت مستقیم عکس ها و ویدئو های خود را در دیگر وبسایت ها و وبلاگ ها قرار دهند.

بوسیله این سرویس ، اگر می خواهید مطلبی را  روی وبلاگ یا وبسایت خود به نمایش بگذارید کافی است از سمت راست عکس یا ویدئوی موجود در اینستاگرام روی share  کلیک کنید و یک کد Html  (شبیه آنچه برای ویدئوهای یوتیوب وجود دارد) را دریافت کنید و آن را در وبسایت یا وبلاگ خود بگذارید.

در حال حاضر برخی افراد به این امکان دسترسی دارند اما به نظر می رسد اینستاگرام همچنان در حال توسعه ی این سرویس است. باید توجه کرد که این سرویس برای آن دسته از تصاویر و ویدئو ها در دسترس است که به شکل عمومی به اشتراک گذاشته شده اند.

محتوایی که شما از این طریق به اشتراک می گذارید دارای نام تجاری اینستاگرام ، نام خالق محتوا ، تعداد لایک ها و همچنین نظرات ثبت شده برای آن است و سایز پیش فرض آن ۶۴۰ در ۶۴۰ پیکسل است ، البته کسانی که با کدهای HTML  آشنایی داند می توانند با توجه به نیاز خود آن را تغییر دهند.

با توجه به اینکه اینستاگرام می گوید درخواست های زیادی برای این سرویس دریافت کرده است  ، تعجب آور است که برای راه اندازی آن تا این حد تاخیر داشته است.

این خبر در حالی منتشر می شود که کمتر از یک ماه گذشته خبر پشتیبانی اینستاگرام از تصاویر ویدئویی منتشر شده بود. تا کنون بیش از ۱۶ میلیارد تصویر در این وبسایت اجتماعی به اشتراک گذاری تصاویر منتشر شده است و حدود ۱۳۰ میلیون کاربر در ماه از آن بهره می برند.

تا امروز کابران این سایت برای قرار دادن تصاویر در وبسایت ها و وبلاگ های خود مجبور به استفاده از سرویس های ثالثی مانند Embed Instagram  و Storify  بودند.

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نویسنده مهمان: رضا حموله نوزدهم تیر ، اینستاگرام سرویس جدیدی را راه اندازی کرد که از طریق آن به کاربران امکان می دهد بدون استفاده […]