تلویزیون OLED Gallery ال‌جی، یک شاهکار هنری در اتاق نشیمن شما

تلویزیون OLED Gallery ال‌جی، یک شاهکار هنری در اتاق نشیمن شما
  • 1392/9/5
  • محسن پاك نيت
  • 0

تصور کنید به اتاق خود قدم گذاشته‌اید و در یک لحظه به نظرتان می‌آید که وارد موزۀ لوور پاریس شده‌اید یا حتی بهتر، از تجربۀ زیبایی کامل موزه در خانۀ خود لذت می‌برید.

خب، در واقع این یک آرزوی دست نیافتنی نیست. بازارهای بزرگ با مجموعۀ تلویزیون‌های ۵۵ اینچ ال‌جی گالری OLED (مدل EA8800) در فصل پاییز سبک و طراحی خوبی به خود گرفته است. اکنون کسانی که طرفدار کیفیت تصاویر چشمگیر هستند می‌توانند با جدیدترین و شیک‌ترین محصولات ال‌جی اتاق هال یا نشیمن خود را به زیبایی هر چه تمام‌تر بیارایند.

01

هنر  تماشا

تلویزیون گالری OLED ال‌جی نه تنها اولین در دنیاست بلکه فناوری OLED را در سطح جهانی به خوبی نمایش می‌دهد و بهترین کیفیت تصویر را با تشخیص رنگ‌ها در طبیعی‌ترین حالت ممکن به ارمغان می‌آورد. ایدۀ طراحی مفهومی و مبتکرانۀ این تلویزیون ال‌جی به نام قاب هنری یا Art Frame به آن بیافزایید. این تلویزیون با طراحی شبیه قاب نقاشی واقعی و منحصربه‌فرد شاهکاری در نوع خود است و به عنوان نمای خارجی زیباشناختی برای بلندگوهای کرباسی قدرتمند که ضمیمۀ این تلویزیون است عمل می‌کند. خلاصه اینکه با تشخیص کامل رنگ‌های زنده، تصاویر شفاف و صدایی حیرت‌انگیز همراه با قابی مبتنی بر طراحی، به نظر می‌رسد یک اثر هنری تجربی و تمام‌عیار را به اتاق نشیمن خود اضافه کرده‌اید.

در اینجا می‌خواهیم به جزییات ظریفی نگاه بیندازیم که تلویزیون گالری OLED ال‌جی را به شاهکاری واقعی تبدیل کرده است.

قدرت طراحی در قاب هنری

قاب هنری اختصاصی ال‌جی پیشرفت واضحی در طراحی است. طراحی شیک خود قاب کل دستگاه تلویزیون محیط را تغییر می‌دهد و به فضای شما تطبیق‌پذیری و فریبندگی خاصی می‌دهد. این حقیقت که تلویزیون گالری OLED می‌تواند به دیوار آویزان شود، جلوۀ دکوری و تزیینی خاصی به آن می‌دهد و با باریکی دوست‌داشتنی‌اش می‌تواند به راحتی به جلو کشیده شود و برای راحتی دیدن در هر زاویه‌ای به اطراف اریب شود. به دلیل محتوای واقعی که در تلویزیون می‌بینید، شما می‌توانید تجربۀ مشاهده را بهبود بخشید زیرا قاب هنری به تصاویر درج‌شده از طریق نمایشگر قاب‌دار عمق می‌بخشد. همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، هر چیزی که با تلویزیون گالری OLED ال‌جی تماشا کنید همیشه هنری خواهد بود.

03

قدرت صدا در قاب هنری

علاوه بر جلوه‌های زیباشناختی، قاب هنری قابلیت کاربردی بهینه و مطلوبی دارد: ضمیمه کردن سیستم بلندگوهای کرباسی ۲/۲ اینچ که کیفیت صدایی قدرتمند و حیرت‌انگیز ایجاد می‌کند. پشت پوشش کرباسی قاب سیستم بلندگوی قدرتمندی نهفته است که صدایی تروتمیز را از دو دستگاه بلندگو و دو ووفر پخش می‌کند. خروجی صدای ۷۰ وات عمیق و واضح است و با کیفیت تصویر عالی گالری OLED بسیار مطابقت دارد. طراحی رویایی شاهکار برای ضمیمه کردن بلندگوهای کرباسی نیاز به فضای اضافی ندارد و عملکرد صدای خارق‌العاده و جوهرۀ واقعی و مکمل در فلسفۀ قاب هنری را عیان می‌کند.

تجربۀ نهایت تصویر

در ژن OLEDها است که کیفیت تصویر تلویزیون گالری OLED تا جایی که می‌تواند خارق‌العاده و شگفت‌انگیز باشد. فناوری تصویر اختصاصی ۸ میلیون پیسکل رنگ WRGB OLED  با پیسکل فرعی سفید کنتراست بی‌نهایت، وضوح مطلق در حرکت و زوایای دید وسیعی ارائه می‌دهد و واقعاً تجربۀ مشاهده را با حسن نیت تمام امکان‌پذیر می‌کند. به یمن وجود فناوری OLED مبتکرانۀ ال‌جی، کیفیت تصویر چیزی جز کمال نیست و نهایت نسبت کنتراست را ایجاد می‌کند تا رنگ‌هایی زنده و واضح و سرعت پاسخگویی سریع ایجاد کند که نشان دهد تصاویر بدون تارشدگی و کاملاً شفاف است. ال‌جی نشان داده است که بیش از اینها هم ممکن است.

05

گالری اختصاصی خودتان

ما تا اینجا به جنبه‌های زیباشناختی یک گالری اشاره کرده‌ایم اما مثل همیشه ال‌جی یک گام فراتر نهاده است و به شما امکان می‌دهد که از چنین طراحی مفهومی استفادۀ کامل را ببرید. حالت گالری یک قابلیت متمایز است که تصاویر پیش‌فرض را در حالت استندبای یا آماده‌به‌کار نمایش می‌دهد. به این معنی که به شما انگیزۀ بیشتری در وارد کردن تصاویر اختصاصی خودتان می‌دهد و شما می‌توانید گالری تصاویر شخصی خود را در مرکز خانه داشته باشید. برای آنهایی که طرفدار هنرهای زیبا هستند، انتخاب ۱۰ شاهکار هنری، مانند تابلوی شادمانی (Joyousness ) اثر پاول گوگن و اتاق خوابی در آرل (Bedroom in Arlesاثر ون‌سان ونگوگ در گالری وجود دارد… آیا می‌توانید مشاهدۀ این تصاویر شاهکار را در حالت وضوح کامل و بالا تصور کنید؟ این یعنی هیجان محضی که تنها با ال‌جی ممکن است.

02

با ال‌جی، همه چیز ممکن است

با اینکه ممکن است عادت کرده باشید که از یکی از قابلیت‌های برجسته در بیشتر محصولات استفاده کنید، اما ال‌جی این انتظار را فراتر می‌برد. ال‌جی اطمینان می‌دهد که علاوه بر مبتکرانه‌ترین کارایی طراحی و جدیدترین فناوری OLED، شما می‌توانید بهترین انتخاب‌های سه‌بعدی و تلویزیون هوشمند را در تلویزیون گالری OLED داشته باشید. با سینما سه‌بعدی OLED، کنترل جادویی Magic Remote و قابلیت SmartShare انتخاب محتوا در واقع بی‌حد و حصر است و استفاده و پیمایش به‌سادگی قابل درک و ملموس است.

در واقع، این شاهکار هنری که آمیزه‌ای از طراحی کاربردی با تصویر و کیفیت صدای بی‌رقیب است جای تحسین و ستایش دارد. تلویزیون گالری OLED یک شاهکار هنری است که ال‌جی آن را با واقعیت پیوند داده است.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *