متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کروم بتا با امکاناتی جدید آمد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
459

نسخه جدیدی از مرورگر محبوب گوگل کروم برای پلت فرم های اندرویدی عرضه شده است.این نسخه جدید که Chrome Beta (کروم بِتا) نام دارد ؛ همان طور که از نامش پیداست فعلا مراحل مقدماتی و آزمایشی را پشت سر می گذارد تا انواع و اقسام باگ های احتمالی اش معلوم شود و در نسخه نهایی برطرف گردد.این نسخه جدید از مرورگر محبوب گوگل کروم امکانات جدیدی را با خود یدک می کشد ! امکاناتی که کاملا فراخ بال و آسودگی خاطر را برای کاربر تضمین می کند.اگر بخواهم کمی تیتر وار به امکانات جدید اضافه شده در نسخه جدید مرورگر محبوب گوگل کروم اشاره کنم ؛ باید به اضافه شدن پلیر تمام صفحه‌ ( فول اسکرین ) ویدیو با کنترل‌های HTML5 و زیر نویس ؛ کامل‌ تر‌ شدن کروم‌ کست و باز‌کردن تب بسته‌ شده اشاره کنم.

images

همان طور که در جریانید نسخه ۳۴ مرورگر محبوب گوگل کروم نهایی شده و در حال حاضر در دسترس می باشد.کارشناسان مربوطه در حال تست و آزمایش بر روی نسخه بعدی آن ؛ یعنی نسخه ۳۵ مرورگر محبوب گوگل کروم هستند که اگر بتواند مراحل تست و آزمایش را با موفقیت پشت سر بگذارد ؛ آن وقت نهایی می گردد.اگر بخواهم نسخه کامل کروم بِتا را بگویم باید اذعان کنم که این نسخه را با نام گوگل کروم ۳۵.۰.۱۹۱۶.۳۴ می شناسند.در ابتدا کمی در رابطه با ویژگی ها و قابلیت های خوب و جدید اضافه شده در این نسخه جدید سخن گفتم.ویژگی Undo Tab Close که در این نسخه جدید این مرورگر اضافه شده است ؛ قابلیت جدیدی برای بازگشایی مجدد تب بسته شده به شما می دهد.اگر بخواهم این موضوع را روشن تر برای شما جا بیاندازم باید بگویم که عملکرد آن دقیقا مشابه با امکان reopen closed tab نسخه دسکتاپی مرورگر محبوب گوگل کروم است ! اضافه شدن پلیر تمام صفحه‌ ( فول اسکرین ) ویدیو با کنترل‌های HTML5 و زیر نویس هم دیگر امکان اضافه شده به نسخه جدید است.

Capture

بدون شک با وجود این امکان اضافه شده ؛ دیگر به راحتی می توانید با مرورگر اندرویدی گوگل کروم به تماشای ویدیو های آپ شده در یوتیوپ بنشینید.البته این موضوع را هم اضافه کنم که در حال حاضر کلیدهای کنترل پخش ویدیو در حالت فول اسکرین در مراحل آزمایشی قرار دارد و با ایراداتی همراه است.از بارز ترین این ایرادات ؛ این است که شکل گرافیکی حالت افقی و عمودی کلیدها دقیقا شبیه به هم هستند ! اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که ویدیوهای خود را از ابزاری روی ابزار دیگر پلی می کنید ؛ کروم‌ کست به یاری شما می آید !در انتها باید اشاره کنم که قابلیت multi window ( چند پنجره ) در نسخه جدید این مرورگر محبوب دیده می شود.

» منبع : phonearena  «

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
5 دیدگاه
 1. Maged,Abbacy می‌گوید

  فقط نصب می شود. ولی برنامه خوبی است

  1. Maged,Abbacy می‌گوید

   این برنامه واقعا عالیه

 2. Maged,Abbacy می‌گوید

  اگر اسمبل آدرس اشتباه است را همکاری کنید

 3. خرید کاغذ دیواری می‌گوید

  خیلی خوبه خیلیییییییییییییییی

 4. معماری داخلی می‌گوید

  خیلی خوبه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نسخه جدیدی از مرورگر محبوب گوگل کروم برای پلت فرم های اندرویدی عرضه شده است.این نسخه جدید که Chrome Beta (کروم بِتا) نام دارد ؛ […]