پکیج های جام جهانی 2014 برای اندروید

پکیج های جام جهانی 2014 برای اندروید
  • 1393/4/1
  • زهرا معبودی
  • 1

همانطور که می دانید و به احتمال زیاد دنبال هم می کنید، بازی های جام جهانی 2014 از چند روز پیش شروع شده و کماکان تا انتهای 60 دیداری که باید انجام شود، ادامه خواهد یافت. بدین منظور احتمالا شما نیاز به برنامه هایی دارید که روی گوشی یا تبلت تان نصب کنید و از آن برای اطلاعات از بازی ها و سرگرمی های متعلق به جام جهانی استفاده کنید. ما تعدادی برنامه به شما معرفی می کنیم که بر اساس نسخه اندرویدی تان می توانید از تمام یا چند تا از آن ها استفاده کنید.

جام جهانی 2014 برزیل

جام جهانی 2014 برزیل

اپلیکیشن جام جهانی 2014 برزیل که در بازار وجود دارد، برای تبلت ها و گوشی های اندرویدی با تمام ورژن ها، سازگاری دارد، در این برنامه می توانید از تم های جام جهانی، اطلاعات پخش بازی ها، و… استفاده کنید. کیفیت گرافیکی برنامه نیز بسیار مناسب است و شما قطعا لذت خواهید برد.

جام جهانی برزیل ومسابقات جهانی والیبال2014

com.example.jameshoorangiz2

 

علاوه بر بازی های جام جهانی فوتبال، بازی های والیبال آن هم لیگ جهانی 2014 در حال انجام است! شاید دوست داشته باشید پیگیر این دو رویداد باشید و از بازی های والیبال و فوتبال هر دو اطلاعات کسب کنید. این برنامه به شما کمک می کند که از ساعت به موقع ایران، آگاه باشید و از نتیجه ها آگاه شوید.

لاکر جام جهانی 2014

com.jiubang.goscreenlock.theme.jyhmsz.hkopic.golockertheme.png

 

اگر برای گوشی خود به دنبال یک قفل و ورودی با منظره جام جهانی هستید، می توانید این بار از لاکر جام جهانی 2014 استفاده کنید. برای استفاده از این لاکر باید ابتدا برنامه go locker را نصب کنید سپس این نرم افزار را نصب نمایید.

 

پرونده خبری (جام جهانی فوتبال) ایرنا

net.irna.eventBook0

اگر به دنبال برنامه ای برای بررسی برنامه های جام جهانی هستید و می خواهید اخبار و بررسی های مربوطه را به روز در اختیار داشته باشید توصیه ما به شما این است که پرونده خبری (جام جهانی فوتبال) ایرنا  را نصب کنید. این برنامه هم برای تبلت ها و هم گوشی های اندرویدی با بهترین کیفیت در اختیارتان قرار دارد.

جام جهانی برزیل 2014

com.persianfox.worldcup0

اگر به دنبال لیست گروه های جام جهانی، نوبت بازی، اخبار ها و ساعات پخش بازی ها هستید می توانید روی نرم افزار اندرویدی جام جهانی برزیل 2014 حساب کنید! در این برنامه حتی می توانید احتمال برد و باخت ها را هم تخمین بزنید! بدین صورت می توانید در بین دوستانتان بدرخشید!

کلیپ های جام جهانی

 

kahkeshan.jamjahani3

اگر دنبال گیر بازی ها بوده باشید قطعا صحنه هایی از بازی ها را دیده اید که بسیار تکنیکی هیجان انگیز و لذت بخش بوده اند. بدین منظور برنامه اندرویدی کلیپ های جام جهانی ارائه شده تا شما بتوانید کلکسیونی از این کلیپ ها را در اختیار داشته باشید و هر بار که بخواهید آن ها را پخش کنید.

تقویم جام جهانی 2014 به وقت ایران

air.com.MapleITStudio.WorldCupCalendar20141

برای اینکه بتوانید بازی ها را بر اساس ساعت ایران، مشاهده کنید و بتوانید برنامه هایتان را تنظیم کنید می توانید این بار از تقویم جام جهانی 2014 به وقت ایران استفاده کنید! بدین منظور می توانید به راحتی با این برنامه روی تبلت و گوشی هایتان هم زمان و تاریخ و هم نتایج بازی های برگزار شده را مشاهده کنید.

پیشگوی جام جهانی2014

pish.pish0

اگر دوست دارید از قبل از بازی ها، وارد بخش پیشگویی شوید و در یک بازی حدسی جذاب از پیشگویی نتیجه بازی ها وارد شوید می توانید برنامه پیشگوی جام جهانی2014 را نصب کنید. این بزنامه اندرویدی با تمام ویژگی های خوبی که دارد به شما امکان می دهد پیشگویی ها را مشاهده کنید و حتی نظرتان را ثبت کنید.

پکیج جام جهانی 2014

com.worldcup2014.purchase1

این برنامه هم یکی از کاملترین برنامه ها برای اطلاع از مسابقات، رده بندی تیم ها و حتی، اطلاعات اعضای تیم هاست. می توان از نظر گرافیکی این برنامه را تایید کرد و حتی از نظر سرعت و عمکلرد هم بسیار خوب است. زمان بندی ها به وقت محلی و ایران نیز در این برنامه قرار داده شده است.

ویدئو های جام جهانی برزیل 2014

air.com.MapleITStudio.SoccerHighlights20144

اگر به دنبال برنامه ای کامل تر برای دریافت فیلم های بازی های جام جهانی هستید این بار ویدئو های جام جهانی برزیل 2014 می تواند به شما امکانات بیشتری در کنار برنامه ی معرفی شده دهد. خوب است هر دو را نصب کنید.

اگر شما هم صاحب اپلیکیشن هستید می توانید از سرویس حمایتی گویا آی تی از اپلیکیشن ها استفاده کنید و به منظور معرفی و سرویس های ویژه گویا ای تی استفاده کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *