متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گوشی هوشمند iPhone 5S محبوب ترین گوشی دنیا

12345 (بدون نظر)
Loading...
152

iphone-5s-three-colors-cropped

طبق گزارش اخیر ABI، گوشی هوشمند iPhone 5S شرکت Apple محبوب ترین گوشی دنیاست، البته این گزارش تا انتهای ۳ ماهه ی اول سال میلادی می باشد، بنابراین شامل زمانی که Samsung Galaxy S5 شد نمی شود، چراکه تا آن زمان این گوشی عرضه نشده بود.

ظاهراً که Apple با ۵S در صدر جدول است، در مقام دوم نسخه اروپایی Samsung Galaxy S4 قرار دارد و برای مقام سوم Galaxy S3، و البته برای مقام چهارم Galaxy S4 LTE. در مقام پنجم هم نسخه ۸GB گوشی هوشمند iPhone 5S.

بر اساس این گزارش Sony, LG و Xiaomi مقام های بعدی را در لیست ۲۰ تولید کننده محبوب دنیا کسب کرده اند، پیشتر Huawei نیز در این لیست بوده که بعداً حذف شده است.

این گزارش برای سه ماهه اول ۲۰۱۴ می باشد، ما دوست داریم بدانیم با عرضه گوشی های جدیدتر این نتایج چه تغییری داشته است. گوشی هایی نظیر Samsung Galaxy S5 و …

تا تاریخ عنوان شده iPhone 5S محبوب ترین گوشی جهان بوده است، البته انتظار می رود تغییراتی در این رده بنده در سال آینده میلادی با عرضه iPhone 6 رخ دهد.

منبع خبر

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طبق گزارش اخیر ABI، گوشی هوشمند iPhone 5S شرکت Apple محبوب ترین گوشی دنیاست، البته این گزارش تا انتهای ۳ ماهه ی اول سال میلادی […]