متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

حجم خوری و پاسخ به آن

12345 (بدون نظر)
Loading...
55

شرکت ارتباطات زیرساخت در رابطه با حملات اینترنتی و مصرف ناخواسته حجم اینترنت کاربران، اعلام کرد: این حملات توسط مرکز عملیات امنیت پیگیری و متوقف خواهد شد.

band

به گزارش خبرآنلاین، اخیراً شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت موضوعی به نام حجم‌خوری را مطرح کرده که در آن حجم اینترنت کاربران، ناخواسته مصرف می‌شود. آنها اظهار دارند که این حملات از داخل و خارج است. حجم‌خوری که موجب اعتراض برخی کاربران شده، پدیده‌ای ست که یک کامپیوتر در شبکه قربانی و ترافیک آن مصرف می‌گردد.

شرکت‌های اینترنتی گفته‌اند که این موضوع مربوط به شرکت زیرساخت است که باید این حملات را شناسایی  و با آن مقابله کند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت نیز اعلام کرد: مرکز عملیات امنیت SOC برای مقابله با این حملات تاسیس شده که در حال حاضر به صورت آزمایشی است و به زودی افتتاح می‌گردد. همچنین این مرکز ضعف‌ شبکه‌‌ای سازمان‌ها را نیز شناسایی و به آنها اعلام می‌کند تا ضعف هایشان را برطرف سازند.

 /پایان/

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. ARIA می‌گوید

    برا منم از دی ماه ۹۲ بعضی وقتا بی جهت از حجمم یا به اصطلاح همون گیگم کم میشه. مثلا چهار روز پیش یهو ۳ گیگ پرید. بدون اینکه داونلودی داشته باشم. و بیشتر مدت هم مودم خاموش بوده. هر دو سه روز هم رمز وای فای رو عوض میکنم.ولی بازم این مشکل پیش میاد.

  2. هادی می‌گوید

    اینها ربطی به حملات نداره اگه داره پس چرا رایتل کم میکنه این ویروس سوء استفاده عمومی شده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت ارتباطات زیرساخت در رابطه با حملات اینترنتی و مصرف ناخواسته حجم اینترنت کاربران، اعلام کرد: این حملات توسط مرکز عملیات امنیت پیگیری و متوقف […]