متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آشنایی با Zcan ماوس اسکنر پرتابل

12345 (بدون نظر)
Loading...
107

scanning-mouse

هر کس در این روزها برای کپی برداری به یک اسکنر نیاز دارد حال چه بهتر که پرتابل یا قابل حمل باشد. اسکنر وایرلس Zcan این امکان را برای شما به ارمغان می آورد.

اسکنر وایرلس Zcan به عنوان اولین ماوس اسکنر جهان به بازار عرضه شده است. این اسکنر کوچک اسکن گرفتن را بسیار ساده کرده است که تصاویر جدول ها و متن ها را به سادگی و فقط با بالا و پایین کشیدن روی آن ها اسکن می گیرد.

scanning-mouse

اسکنر Zcan برای هر کس که از آی پد ,مک بوک,تبلت و یا لپ تاپ استفاده می کند قابل استفاده است. تصور آن را بکنید که به راحتی در هر لحظه و هر زمان با این اسکنر می توانید قرداد ها,اسناد,تصاویر را اسکن بگیرید.

اسکنر Zcan توسط ۱۹۹ OCR (تشخیص نوری کاراکتر) پشتیبانی می شود همچنین در آن سرویس Google Translate به کار برده شده است که واژه ها را در هر زبانی تشخیص می دهد و در همان لحظه قادر به ترجمه آن به هر زبان دیگری است. برای کسب اطلاعات بیش تر و تماشای ویدئو ها درباره این اسکنر می توانید به وب سایت Indiegogo مراجعه کنید.

منبع Indiegogo

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هر کس در این روزها برای کپی برداری به یک اسکنر نیاز دارد حال چه بهتر که پرتابل یا قابل حمل باشد. اسکنر وایرلس Zcan این […]