ایرانسل رسما مجوز نسل سه را دریافت کرد

ایرانسل رسما مجوز نسل سه را دریافت کرد
  • 1393/6/4
  • حدیث دلبرد
  • 1

به گزارش ایتنا، امروز مجوز رسمی ارائه خدمات نسل­ های­­ بالاتر طی مراسمی با حضور محمود واعظی، وزیر ارتباطات به ایرانسل اعطا خواهد شد.

اپراتور دوم تا کنون به طور آزمایشی در 15 نقطه مانند دانشگاه ­های شهر تهران و برخی شهرستان­ ها به ارئه خدمات نسل سه پرداخت. این اپراتور با پذیرفتن شروطی که وزارت ارتباطات برای صدور مجوز نسل سه گذاشته بود، توانست ارائه خدمات 3G را پیگیری کند و سرانجام مجوز آن را دریافت نماید.

دانلود

در این میان، مسئولان مخابرات و همراه اول نسبت به این شروط انتقاداتی داشتند که موجب شد  روند مذاکرات با وزارت ارتباطات کمی کند پیش رود؛ البته به گفته وزیر ارتباطات 90 درصد مذاکرات صورت گرفته است.

به گزارش تسنیم، وحید صدوقی، مدیرعامل همراه اول در این باره توضیح داد: با دریافت مجوز نسل­ های بالاتر، برخی مفاد و بندهای پروانه قبلی تغییر خواهد کرد که در این باره با رگولاتوری در حال مذاکره هستیم. پروانه مخابرات ایران شامل ارتباطات ثابت و سیار است که تغییرات ، هر دو حوزه را شامل می­ شود؛ همین موجب شد تا کار به کندی پیش رود. جلسات با رگولاتوری به طور روزانه است و امیدواریم سرانجام هم مخابرات و هم همراه اول در این مذاکرات برنده شوند.

/پایان/

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *