اخطار وزارت ارتباطات به سامسونگ: نمی‌خواهیم فقط مصرف کننده شما باشیم!

اخطار وزارت ارتباطات به سامسونگ: نمی‌خواهیم فقط مصرف کننده شما باشیم!
  • 1393/6/11
  • حدیث دلبرد
  • 2

نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات در رویداد هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان با اعلام نیاز بازار ایران به 40 میلیون گوشی هوشمند جدید، به سامسونگ اخطار داد که نمی‌خواهیم خریدار صرف باشیم.

n00032115-b

به گزارش ایتنا، جهانگرد اعلام کرد: با راه‌اندازی نسل سه موبایل، بازار ایران به 40 میلیون گوشی هوشمند نیاز دارد که ارزش آن حدود 15 تا 16 میلیارد دلار می‌باشد که این می‌تواند فرصتی برای ایجاد اشتغال باشد.

وی افزود: اخیرا وزارت ارتباطات به سامسونگ اعلام نموده که با ادامه روند فروشندگی صرف او مخالف است و باید این شرکت تکلیفش را با ایران روشن نماید تا در زمینه تولید تلفن همراه در ایران نیز فعالیت داشته و اشتغال‌‌زایی کند.

/پایان/

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. بسیار عالی. حرکت خیلی خوبی است که باید پیگیری شود. در کشورهای دیگر از این فرصت ها استفاده بهینه میشود جهت ایجاد اشتغال پایدار ولی متاسفانه در کشور ما خصوصا در دولتهای قبل اینگونه نبوده.امیدواریم با پیگیری و با توجه به اهرم وجود بازار بزرگ ایران برای شرکتهای تولید کننده تلفن همراه بتوانیم هم سطح قیمتها را در داخل تعدیل کنیم و هم ایجاد شغل نموده و نیز از سرازیر شدن گوشی های قاچاق به کشور که برای هیچ کس جز دلالان منفعت طلب سودی ندارد جلوگیری نماییم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *