نارضایتی 12 درصدی مشترکان اینترنت

نارضایتی 12 درصدی مشترکان اینترنت
  • 1393/8/9
  • حدیث دلبرد
  • 2

معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات در ارتباط با نظارت فنی سازمان که به صورت دوره­ ای بر روی خدمات شرکت های ارائه دهنده اینترنت صورت می گیرد ، اعلام کرد: با وجود دشواری های خاص حوزه نظارت، ما بر اساس چارچوب پروانه شرکت ها به نظارت بر فعالیت های آنها می­پردازم.

downloadبه گزارش ایسنا، غلامرضا داداش زاده اظهار کرد: طبق بررسی های صورت گرفته، در بین 6/5 میلیون پورت در اختیار مردم، 12 درصد نارضایتی مردمی وجود داشته است که این رقم نسبت به سال گذشته بهبود یافته است  اما هنوز راضی کننده نیست.

طبق بررسی ها، میزان رضایت مشتریان از سرعت و کیفیت سرویسی که دریافت کرده اند 60 درصد است. همچنین متوسط زمانی که اپراتورها به حل مشکلات مردم پرداخته اند 80 درصد مهلت مجاز بود است. بسته به نوع مشکل، زمان های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده که بیشترین آن 14 روز است.

معاون رگولاتوری افزود: حجم پروانه هایی که در این حوزه صادر شده کار را کمی مشکل می­کند. در سال گذشته 13 شرکت اخطاریه گرفته اند و از طریق سامانه 195، 795 شکایت به ثبت رسید که بر این اساس تذکر لازم به اپراتورها جهت رفع مشکلات داده شده است.

/پایان/

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. از وقتی مخابرات طرح نامحدودش رو جمع کرده ۱۰۰ درصد نارضایتی به دنبال داشته! هر کسی الان زنگ میزنه به پشتیبانی فقط داره کله و شکایت میکنه!

  2. طرح نامحدود مخابرات در تهران اجرا شده اما در استانها خیر.ای کاش مخابرات به روش نامحدود که کاربراش رو راضی کرده بود ادامه می داد..الان هم با صرفه ترین هستش..اما زمانی رضایت بخشه که گیگ اضافه به زیر هزار تومان برسهیا نامحدود با دوبرابر سرعت اسمی فعال بشه…ممنون.
    کاربر خراسان شمالی مخابرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *