صفحه کلید SwiftKey به آپدیت مد سیانوژن برای وان پلاس وان باز می گردد

صفحه کلید SwiftKey به آپدیت مد سیانوژن برای وان پلاس وان باز می گردد
  • 1393/11/16
  • مبين
  • 2

SwiftKey یکی از بهترین صفحه کلید های شخص ثالث برای اندروید است و به عنوان ویژگی ها می توان به پیش بینی متن و پشتیبانی از زبان های گوناگون اشاره کرد که اکثر طرفداران اندورید از این صفحه کلید استفاده می کنند.

وان پلاس که به قاتل پرچم دار سال 2014 ملقب است و این یکی از دلایلی است که SwiftKey به صورت پیش فرض روی وان پلاس وان با آپدیت سیستم عامل اضافه می شود.

درست است که وان پلاس اعلام کرده که همکاری با صفحه کلید با مد سیانوژن 11S را آغاز کرده است (احتمالا در آینده با سیانوژن 12S آپدیت خواهد شد). کاربران وان پلاس می توانند مه صفحه کلید SwiftKey را به عنوان صفحه کلید پیش فرض در دستگاه خود بدون نیاز به دانلود کردن آن از گوگل پلی انتخاب کنند.

به عنوان یادآوری صفحه کلید پیش فرض از مد سیانوژن 11S تولید می شود در حال حاضر صفحه کلید وان پلاس همین است که انتظار می رود در ماه اینده نیز آپدیت شود.

“ما همیشه به دنبال بهبود تجربه کاربر از طریق همکاران هستیم. حال چه خوب است که محصولات بزرگ را در دستگاه خود جای دهیم رئیس تولید محصولات موبایل وان پلاس گفت: صفحه کلید SwiftKey از 81 زبان پشتیبانی می کند و ترجبه خوبی را برای کاربر ایجاد می کند.”

SwiftKey فقط سال گذشته دارای برچسپ قیمت بود و امسال به صورت رایگان در دسترس قرار گرفت و اکنون تعداد انگشت شماری از صفحه کلید ها پولی هستند. وان پلاس اعلام کرد که چیز “بسیار شیرین” در راه است اما نمی تواند که فعلا به آن اشاره ای کرد. نظر شما درباره این خبر چیست؟ ایا در باره وان پلاس 2 است؟

منبع : [phonearena]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. خواهش میکنم دوست عزیز خیلی خرسندیم که شما مقاله های گویا آی تی رو پسند کردید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *