قابلیت تبدیل کورتانا به مرد در ویندوز ۱۰ اضافه می شود

قابلیت تبدیل کورتانا به مرد در ویندوز ۱۰ اضافه می شود
  • 1394/2/11
  • مبين
  • 0

همانطور که می دانید کاربران ویندوز فون مدتی است که از کورتانا در گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند. کاربران ویندوز فون به زودی قادر خواهند بود که جنسیت کورتانا را در ویندوز ۱۰ تغییر دهند.

Michael Calcagano مهندس اجرایی طرح کورتانا مایکروسافت روز پنح شنبه اعلام کرد که کاربران ویندوز ۱۰ مجاز به تغییر صدای دستیار صوتی کورتانا به مرد هستند. این مهندس نام شخصیت مرد کورتانا را برای شوخی کورتانو اعلام کرده است و علاوه بر این تغییر صدا ویژگی های جدیدی در ویندوز ۱۰ برای آن اضافه خواهد شد. برای مثال زمانی که کوتانا یا کورتانو مسیر شما را برای رفتن بداند از شما سوال خواهد کرد که آیا می خواهید از Uber ride برای مقصد خود استفاده کنید یا خیر؟ همچنین زمانی که شما بخواهید از طریق مرورگر مایکروسافت اج خریدهای خود را انجام دهید کورتانا کوپن های تخفیف را به شما پیشنهاد خواهد داد.

Capture

برای یادآوری کورتانا نام دستیار شخصی هوشمند در ویندوز فون ۸٫۱ که محصولی از شرکت مایکروسافت آمریکا است می باشد. نام این برنامه برگرفته شده از شخصیت کورتاناست که شخصیت دارای هوش مصنوعی در مجموعه هیلو است، این برنامه مانند سیری در سیستم عامل iOS اپل عمل می کند. حال باید منتظر عملکرد این برنامه در نسخه های اصلی ویندوز ۱۰ باشیم. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [phonearena]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *