مدل ضد آب پرچمدار سامسونگ با نام Galaxy S6 Active

مدل ضد آب پرچمدار سامسونگ با نام Galaxy S6 Active
  • 1394/2/24
  • حسین محمودزاده
  • 0

با توجه به عدم وجود قابلیت ضد آب بودن در گوشی های Galaxy S6 انتظارها برای ارائه مدل جدید این گوشی یعنی Galaxy S6 Active که از این قابلیت بهره خواهد برد بیشتر شده است.

مشخصات این مدل جدید با توجه به تصاویری که اخیرا لو رفته و در وبسایت GSMArena منتشر شده است بیشتر از پیش نمایان شده است. در تصاویر منتشر شده نمایی از جلو و پشت گوشی به نمایش در آمده است.

اینطور که تصاویر نشان می دهند طراحی پشت این دستگاه ظرافت چندانی ندارد که این امر با توجه به ضد آب بودن آن شاید معقول به نظر آید. همچنین اسپیکر های این دستگاه نیز از جلوی گوشی به پشت آن منتقل شده اند.

galaxy-s6-active-leaked-650-80ظاهر پشتی Galaxy S6 Active با پشت مدل های اصلی Galaxy S6 و S6 Edge که شیشه ای بودند بسیار متفاوت است.

این مدل مطمئنا باعث خواهد شد تا طرفداران مدل Active گوشی نسل قبل این شرکت یعنی Galaxy S5 به سمت پرچمدار جدید این شرکت متمایل شوند.

تنها ظاهر این مدل نیست که به نظر تنومند می رسد بلکه باطری آن نیز قدرتمند تر شده و ظرفیت آن به ۳,۵۰۰ میلی آمپر ساعت افزایش یافته است که در مقایسه با ظرفیت ۲,۶۰۰ میلی آمپری مدل اصلی پیشرفت قابل ملاحظه ای است.

با این که در عکس فوق مشخص نیست ولی این مدل از کارت حافظه microSD نیز پشتیبانی خواهد کرد، قابلیتی که Active S5 از آن بی بهره بود.

با توجه به ضد آب بودن، عمر بیشتر باطری و پشتبانی از کارت های microSD، به نظر می رسد Galaxy S6 Active بسیار متمایز تر از همتای اصلی خود باشد و توجه بیشتری به خود جلب کند.

شاید سامسونگ با ارائه این محصول بتواند کاربران ناراضی از مدل اصلی را، قبل از اینکه به سمت LG G4 یا سایر تلفن های هوشمند اندرویدی مهاجرت کنند به سمت خود بازگرداند. باید منتظر ماند و دید که آیا این مدل با استقبال خوبی روبرو می شود یا نه.

منبع: [techradar]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *