متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

گلکسی نوت ۵ ممکن است که در مرداد ماه عرضه شود (شایعه)

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

قبلا شایعه شده بود که سامسونگ گلکسی نوت ۵ را در در ماه سپتامبر در IFA 2015 معرفی می کند و همه منتظر این تاریخ بودند. در حال حاضر با توجه به گزارشات اخیر به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد گآخرین مدل گوشی هوشمند سال خود را در اواخر ماه ژوئن که برابر با اوایل مرداد ماه است معرفی کند.

دلیل این تغییری که از سوی سامسونگ صورت گرفته است بسیار واضح است. این شرکت می خواهد که گلکسی نوت ۵ را زودتر از آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس اپل که انتظار می رود در ماه سپتامبر معرفی شوند معرفی و روانه بازار کند. تاکنون شایعات بسیاری درباره مشخصات سخت افزاری احتمالی گلکسی نوت ۵ شنیده ایم که انتظار می رود با پردازنده ۷۴۲۲ سامسونگ و ویژگی های جدید GPU و رم بالاتر عرضه شود.

همنین انتظار می رود که صفحه نمیاش این دستگاه ۵٫۴ یا ۵٫۵ اینچ با وضوح بالای Ultra HD 4K باشد . همچنین انتظار می ورد که سامسونگ همزمان با گلکسی نوت ۵ نسل دوم گلکسی نوت اج را معرفی کند. متاسفانه اطلاعات منتشر شده در باره معرفی گلکسی نوت ۵ بسیار ناچیز است اما به محض انتشار جزئیات بیش تر ما شما را در گویا ای تی مطلع خواهیم کرد.

منبع: [geeky- gadgets]

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قبلا شایعه شده بود که سامسونگ گلکسی نوت ۵ را در در ماه سپتامبر در IFA 2015 معرفی می کند و همه منتظر این تاریخ بودند. در حال […]