متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آیفون جان یک جوان ۲۴ ساله را نجات داد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

 

Apple-iPhone-stops-a-bullet-saves-the-life-of-a-24-year-old-student.jpgظاهرا باید به لیست توانایی های منحصر به فرد آیفون، اکنون نجات زندگی انسان ها را نیز اضافه کرد. دوشنبه گذشته یک دانشجو دانشگاه کالیفرنیا در ساعت ۱۱ شب در حال برگشت به آپارتمان شخصی خود بود که مورد حمله قاتل مصلح به صلاح گرم قرار گرفت. قاتل که هدف آن ربودن کیف کامپیوتر قربانی بود پس دزدیدن کیف به سمت شخص شلیک کرد که در کمال ناباوری گلوله به آیفون جوان اصابت کرد و او را از مرگ حتمی نجات داد.

قربانی اجازه انتشار هویت خود را در حالی که قاتل هنوز دستگیر نشده، نداده است. حتی این دانشجو تحصیل را رها کرده است و برنامه برای برگشت ندارد. هم اتاقی قربانی با مصاحبه ای که با شبکه خبری محلی داشته است از صحنه جرم میگوید:

شلوار جین او پاره شده بود و آیفون خود را به من نشان داد. گلوله تفنگ به وضوح بر روی قاب آیفون مشخص بود.

این اولین باری نیست که تلفن هوشمند جان انسانی را نجات میدهد. ماه آگوست نیز یک Galaxy Mega در برابر گلوله ای قرار گرفت که به سمت صاحب تلفن شلیک شده بود. اتفاقات مشابهی برای BlackBerry، Nokia Lumia 520 و HTC EVO 3D  نیز در تیراندازی ها رخ داده است.

HTC-EVO-3D-takes-a-bullet-saves-a-life lumia-520-vs-bullet

منبع:Phonearena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ظاهرا باید به لیست توانایی های منحصر به فرد آیفون، اکنون نجات زندگی انسان ها را نیز اضافه کرد. دوشنبه گذشته یک دانشجو دانشگاه […]