متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

۳ میلیارد کاربر ویندوز ۱۰ از Store استفاده می کنند

12345 (بدون نظر)
Loading...
39

مانند بسیاری دیگر از شرکت های فعال حوزه ی فناوری اطلاعات، مایکروسافت نیز آمار و ارقامی در رابطه با عملکرد سرویس های خود در ماه اخیر منتشر کرد. در این بین آمار مربوط به سرویس Store مایکروسافت نسبت به بقیه مهم تر به نظر می رسد چرا که این سرویس بر روی ویندوز ۱۰ تا کنون توانسته به ۳ میلیارد نفر خدمت رسانی کند. این در حالی است که آمار کاربران Store در طی یک ماه گذشته ۵۰۰ میلیون نفر افزایش داشته است.

موسسه آماری Redmond علاوه بر انتشار آمار کاربران سرویس Store، میزان دانلود های این سرویس را نیز بر اساس طبقه بندی منتشر کرده و همان طور که در نمودار نیز می بینید بازی ها ۳۰ درصد از دانلودها را به خود اختصاص داده اند. پس از آن نیز ابزارها و موسیقی و فیلم به ترتیب با ۱۵ و ۸ درصد در جایگاه سوم و دوم قرار دارند. گفتنی است این نمودار مربوط به دانلودهای اکتبر و دسامبر سال ۲۰۱۵ است.

sd

در رابطه با طبقه بندی دانلود بر اساس زبان نیز همان گونه که انتظار می رفت زبان انگلیسی از همه پیش است و پس از آن اسپانیایی و برزیلی قرار دارند.

e

منبع: GSMArena

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مانند بسیاری دیگر از شرکت های فعال حوزه ی فناوری اطلاعات، مایکروسافت نیز آمار و ارقامی در رابطه با عملکرد سرویس های خود در ماه […]