آیا Digital Crown ساعت هوشمند اپل به iPad می آید؟

آیا Digital Crown ساعت هوشمند اپل به iPad می آید؟
  • 1395/5/10
  • زهرا معبودی
  • 0

اپل واچ ها دارای یک دکمه سخت افزاری به نام Digital Crown هستند که با قابلیت چرخشی خود توانایی انجام کارهایی مثل زوم کردن، جابجایی بین صفحات،اسکرول کردن و بازگشت به صفحه اصلی راداراست. اپل به تازگی پتنتی منتشر نموده که در آن عنوان شده است که قصد دارد به زودی از این دکمه در آیپد های خود استفاده نماید.

Digital Crown

کمپانی اپل قبلا نیز قابلیت ۳D Touch ساعت هوشمندش را در آیفون استفاده نموده بود و این بار نیز قصد دارد قابلیت دیجیتال کراون  را در آیپد جدید خود مورد استفاده قراردهد. گفته می شود که این دکه در آیپد  جدید حاوی امکاناتی چون زوم کردن، تغییر ابعاد متن، تنظیم صدا، قفل کردن صفحه و عکسبرداری را داراست.

Digital Crown

در بخش دیگر از این پتنت آمده است که گوشی فوق م یتواند بدون هیچ کادری در اطراف ساخته شده و در واقع یک صفحه تخت مجهز به حسگرهای لمسی خواهد بود. ظاهرا این پنتن در سال ۲۰۱۴ نگارش گردیده و در آن زمان احتمالا اپل قصد استفاده از آن را در ایفون سال ۲۰۱۷ خود نداشته است اما شنیده ها حاکی از این است که با توجه به اینکه شرکت اپل قصد تغییر دکمه هوم آیفون را دارد احتملا بهترین گزینه برای جایگزینی آن همین قابلیت خواهد بود. اما بازهم برای اطمینان از نتیجه بایستی تا سال ۲۰۱۷ و رونمایی از آیفون جدید صبر کنیم.

Digital Crown

Digital Crown

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *