متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تله پاتی رویا یا واقعیت؟

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

علاقه به تله پاتی از دیر باز و شاید از زمان جنگ جهانی دوم بوجود آمد و جزو رویاهای محقق نشده ی انسانی است. تمایل انسانها به خوانش ذهن دیگران یا به زبان ساده تر اینکه بدانند دیگران در مورد آنها چه فکری می کنند همیشه وجود داشته است؛ و یا از راه دور و بدون حضور فیزیکی و از طریق ذهن بتوانند با یکدیگر ارتباط بر قرار کنند. در واقع تله پاتی دسترسی به اطلاعاتی است که در فکر شخص دیگری وجود دارد.

گویا آی تی – بی شک میل رسیدن به همین رویا باعث شده تا شرکتی فناورانه طی تلاشی علمی بتواند ابزاری تولید کند که این مهم را فرآهم آورد؛ این فناوری اکنون فقط قادر است مشاهده ی داخل مغز و بدن را البته با جزئیات دقیق فراهم آورد.
شرکت آمریکایی open water این سیستم را طراحی کرده و به نظر می رسد اکنون فقط در خدمت علم پزشکی است و به دلیل توانایی امکان مشاهده ی داخل بدن می تواند تومور های مغزی، خونریزی های شدید و یا شریان های مسدود را تشخیص دهد.
ابزار جدید مانند ام آر آی عمل می کند با این تفاوت که برخلاف روش ام آر آی که از امواج رادیویی و میدان های مغناطیسی بهره می برد؛ سیستم جدید از اشعه ی مادون قرمز برای اسکن مغز و بدن استفاده می کند. این سیستم با امکان آشکار سازی دمای بدن توانایی اسکن کامل بدن انسان را با وضوحی کامل و شبیه به دستگاه ام آر آی دارد.
این فناوری قادر است اطلاعات حافظه، فکر و عواطف را به صورت غیر تهاجمی دانلود و آپلود نماید
گرچه این ابزار کمک شایانی به علم پزشکی می کند اما هدف نهایی این شرکت از طراحی این سیستم برقراری ارتباط و تله پاتی بین انسان هاست که در طی ۸ سال آینده برنامه ریزی شده است.
به نظر شما در ۸ سال آینده می توانیم فکر یکدیگر را بخوانیم و تله پاتی به طور واقعی اتفاق می افتد؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

علاقه به تله پاتی از دیر باز و شاید از زمان جنگ جهانی دوم بوجود آمد و جزو رویاهای محقق نشده ی انسانی است. تمایل […]