متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

لیست قیمت آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در ایران

12345 (بدون نظر)
Loading...
537

تقریباً دو روز پس از عرضه ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در بازارهای جهانی، این دو گوشی در ایران با قیمت هایی بسیار بالا نیز عرضه شده اند. به رغم پیش فروش ده میلیونی این گوشی ها به وسیله ی بعضی از فروشندگان، بازه ی قیمت آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به نسبت ظرفیت حافظه داخلی، بین ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. بر طبق گفته های برخی از فروشندگان، قیمت ها به گونه ای عجیب، از نوسان بسیاری برخوردار بوده اند.

گویا آی تی – تقریباً دو روز پس از عرضه ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در بازارهای جهانی، این دو گوشی در ایران با قیمت هایی بسیار بالا نیز عرضه شده اند. به رغم پیش فروش ده میلیونی این گوشی ها به وسیله ی بعضی از فروشندگان، بازه ی قیمت آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به نسبت ظرفیت حافظه داخلی، بین ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. بر طبق گفته های برخی از فروشندگان، قیمت ها به گونه ای عجیب، از نوسان بسیاری برخوردار بوده اند.

در حال حاضر، قیمتهای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس به قرار زیر هستند:

  • آیفون ۸ خاکستری (۲۵۶ گیگابایت): ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان
  • آیفون ۸ پلاس خاکستری (۶۴ گیگابایت): ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
  • آیفون ۸ پلاس طلایی (۲۵۶ گیگابایت): ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
  • آیفون ۸ پلاس خاکستری (۲۵۶ گیگابایت): ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

گفتنی است که پارت های وارد شده به ایران، پارتهای استرالیا،  مالزی و سایر کشورهای شرق آسیا است و پارت های کانادا و آمریکا تا چند روز دیگر به کشور وارد خواهند شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تقریباً دو روز پس از عرضه ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در بازارهای جهانی، این دو گوشی در ایران با قیمت هایی بسیار […]