متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

افشا شدن مشخصات گوشی اچ تی سی اوشن هارمونی

12345 (بدون نظر)
Loading...
284

مشخصات گوشی جدید اچ تی سی، که در حال حاضر با نام اوشن هارمونی (HTC Ocean Harmony) شناخته می شود، لو رفت. این گوشی از نمایشگری ۶ اینچی با رزولوشن ۲۱۳۰* ۱۰۸۰ بهره خواهد برد و نمایشگر آن همچون U11+ از کمترین حاشیه ی ممکن برخوردار خواهد بود. افزون بر این، در این گوشی از پردازنده ی اسنپدراگون ۶۵۲ و باتری ۳۹۳۰ میلی آمپری استفاده خواهد شد و با توجه با این شرایط پس از عرضه ی این گوشی می توانیم شاهد میان رده ای پر قدرت در بازار باشیم.

گویا آی تی– مشخصات گوشی جدید اچ تی سی، که در حال حاضر با نام اوشن هارمونی (HTC Ocean Harmony) شناخته می شود، لو رفت. این گوشی از نمایشگری ۶ اینچی با رزولوشن ۲۱۳۰* ۱۰۸۰ بهره خواهد برد و نمایشگر آن همچون U11+ از کمترین حاشیه ی ممکن برخوردار خواهد بود. افزون بر این، در این گوشی از پردازنده ی اسنپدراگون ۶۵۲ و باتری ۳۹۳۰ میلی آمپری استفاده خواهد شد و با توجه با این شرایط پس از عرضه ی این گوشی می توانیم شاهد میان رده ای پر قدرت در بازار باشیم.

فارغ از این موارد، در اواخر شهریور ماه برخی اطلاعات مربوط به اوشن هارمونی به همراه اوشن مستر و اوشن لایت منتشر شد و با توجه به آن اطلاعات می توان گفت که احتمالاً رمِ این گوشی، یعنی اوشن هارمونی، ۴ گیگابایتی و حافظه ی داخلی اش ۶۴ گیگابایتی می باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشخصات گوشی جدید اچ تی سی، که در حال حاضر با نام اوشن هارمونی (HTC Ocean Harmony) شناخته می شود، لو رفت. این گوشی از […]