متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپل سرمایه های خارجی خود را به امریکا بر می گرداند

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

طبق اعلامیه روز ۱۷ ژانویه، اپل می گوید که ۳۸ میلیارد دلار مالیات خود را پرداخت می کند تا سرمایه های خارجی شرکت را به امریکا بر گرداند.

گویا آی تی – اپل یکی از برندگان اصلی قوانین مالیاتی است که پرداختی شرکت ها را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. این شرکت حدود ۲۵۰ میلیارد دلار پول نقد در خارج از کشور دارد، اما با توجه به تغییر قانون مالیاتی، شرکت ها می توانند با پرداخت جریمه کمتری سرمایه های خارجی خود را به امریکا برگردانند.

در این رابطه، اپل با پرداخت ۳۶٫۳ میلیارد دلار، پول های خود را بر می گرداند. علاوه بر این اپل اعلام کرد که برای ایجاد ۲۰ هزار شغل در طی ۵ سال آینده برنامه ریزی کرده است و همچنین قصد دارد که یک ساختمان جدید راه اندازی کند.

تیم کوک در این رابطه می گوید: “با به قدرت ابتکار امریکایی اعتقاد داریم و سرمایه گذاری های شرکت را بر ایجاد شغل و آمادگی برای کار متمرکز خواهیم کرد.”  وی در آخر اضافه می کند: “ما برای بازگشت سرمایه به کشورمان و افرادی که باعث موفقیت ما می شوند احساس مسئولیت عمیقی داریم.”

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طبق اعلامیه روز ۱۷ ژانویه، اپل می گوید که ۳۸ میلیارد دلار مالیات خود را پرداخت می کند تا سرمایه های خارجی شرکت را به […]