پنجمین دوره مسابقات مدلسازی، طراحی و رندرینگ فضای سه بعدی توسط شرکت دانش و فناوری مازستا امسال با جایزه استثنایی یک دستگاه سیستم رندر R-113  به ارزش 3 میلیون تومان از تاریخ اول آذرماه 1390 برگزار گردید. لازم به ذکر است که مطابق سالهای گذشته، از دیگران عزیزانی که در مسابقه شرکت کرده اند و طراحی و رندرینگ ایشان از نظر داوران مورد تایید باشد جوایزی جهت قدردانی تقدیم می گردد.

شما می توانید جهت شرکت در مسابقه به وب سایت شرکت دانش و فناوری مازستا به آدرس www.dfm.ir   مراجعه و بعد از آگاهی از شرایط مسابقه طرح های تکمیلی خود را حداکثر تا 20 آذرماه 1390 به نشانی info@dfm.ir  ارسال نمایید.

عزیزانی که قصد شرکت در مسابقه جایزه بزرگ مازستا را دارند می بایست به نکات زیر توجه کنند:

1-      شرایط شرکت در مسابقه دوره پنجم فقط بر اساس موارد اعلام شده در سایت www.dfm.ir  می باشد.

2-      جایزه ویژه این دوره به نفر اول تعلق می گیرد و به 10 نفر دیگر جوایزی حهت قدردانی تقدیم می گردد.

3-      زمان ارسال نتایج فقط تا بیستم آذر ماه 1390 و فقط به نشانی Info@dfm.ir  می باشد.

4-      با نظر به اینکه این مسابقه در سراسر کشور برگزار می شود، از مراجعه حضوری به شعب شرکت مازستا در شهرستان ها و همجنین دفتر مرکزی فروش جدا پرهیز کنید.

5-      استفاده از تمامی نرم افزار های مدلسازی و موتورهای رندرینگ مجاز می باشد.

6-      زاویه بندی دوربین در جلوه نهایی کار بسیار موثر است، لذا تقاضا می شود جهت اخذ بیشترین رای، دقت کافی را مبذول داربد.

7-      با توجه به اینکه انتخاب بهترین طراحی توسط داوران و در روز 21 آذرماه 1390 انجام می پذیرد،  تقاضا میشود برنامه ریزی لازم را برای ارسال به موقع تصاویر در نظر بگیرید.

8-      در زمان ارسال تصاویر، ارسال اصل فایل( به منظور جلوگیری از کپی شدن طرح ها ) الزامی است.

9-      در صورتی که سیستم مناسبی جهت رندرینگ فضای طراحی شده در اختیار ندارید، می توانید از رندرفارم شرکت مازستا و یا سیستم های پرقدرت رندرینگ این شرکت استفاده نمایید. بدین منظور با ارسال فایل مورد نیاز به نشانی info@dfm.ir  ، کارشناسان شرکت عملیات رندرینگ را به عهده گرفته و در اختیار داوران قرار می دهند. لازم به ذکر است که آخرین مهلت ارسال فایل ها جهت انجام رندر نهایی تا تاریخ 16 آذرماه 1390 می باشد.

شرکت دانش و فناوری مازستا از جمله شرکت های تخصصی در زمینه سیستم های رندرینگ و دستگاه هایی پردازش تصویر می باشد که با بیش از 8 سال سابقه فنی و یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه طراحی سه بعدی و رندرینگ و گرد آوری متخصصان توانا و آموزش دیده، ارائه دهنده سیستم های تخصصی در زمینه فعالیت های سه بعدی و رندرینگ شامل نرم افزارهای طراحی و رندرینگ سه بعدی شامل Autodesk 3DS Max, Autodek Maya, Lightwave 3D, Houdini, Cinema4D, Rhino  و دیگر نرم افزارهای این گروه و همچنین دستگاه های رندر تخصصی و حرفه ای موتور های رندر V Ray, Mental Ray, Brazil , Final Render  و Maxwell Render  و رندرفارم های (Render Farm)  در سایزهای شخصی( کوچک ) ، شرکت ( متوسط) و سازمانی ( بزرگ ) می باشد.