05

امروز اسناد و مدارکی از برند سامسونگ به دنیای مجازی اینترنت درز کرد.بر طبق این اسناد و مدارک به بیرون درز کرده ؛ می توان به تاریخ عرضه دقیق آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) برای تعدادی از اسمارت فون های سامسونگ پی برد ! اما سوال این جاست که ؛ آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) برای کدامین اسمارت فون های برند سامسونگ عرضه می گردند ؟! در پاسخ این سوال باید بگویم که بر طبق این اسناد لو رفته ؛ چهار اسمارت فون زیر این آپدیت را دریافت خواهند کرد :

Samsung Galaxy S4 (GT-I9500)

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N900)

Samsung Galaxy S III (GT-I9300)

Samsung GALAXY Note II (SM-N7100)

05

اگر بتوان بر واقعیت این اسناد لو رفته تکیه کرد و به صحت آن امید بست ؛ باید گفت که کاربران اسمارت فون Galaxy S4 به همراه اسمارت فون Galaxy Note 3 در ماه ژانویه سال 2014 میلادی می توانند رسما آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) را دریافت نمایند.

اما کاربران اسمارت فون GALAXY Note II و Samsung Galaxy S III در یکی از ماه های  مارس یا آوریل سال 2014 میلادی می توانند رسما آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) را دریافت نمایند.

Capture

نیاز است اضافه کنم که مدل های قراردادی و به اصطلاح تحت پوشش و قرارداد اپراتورهای دیگر در زمان دیگری قادر به دریافت آپدیت اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) خواهند بود.در پایان برای اطلاع بیشتر بد نیست اضافه کنم که ؛ اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) با Project Svelte به سرعت و روان سازی این اسمارت فون های نام برده شده کمک شایانی می کند و این پروژه در اندروید کیت کت ( اندروید 4.4 ) جایگزین Project Butter در اندروید جیلی بیلی (Jelly Bean’s) شده است.