گوشی جدیدی لومیا سری 4 در بازار های هند در دست رس میباشد lumia 435 دو سیم کارت با قیمتی معادل 100 دلار وارد بازار های هند شد. این تلفن در آغاز با رنگ های سفید و سیاه به فروش آنلاین گذاشته شد که استقبال بسیار زیاد باعث شد که رنگ های سبز و نارنجی هم با بازار بیاید .قیمت مناسب و امکانات مناسب این گوشی باعث شده است که در هند مورد استقبال زیادی قرار بگیرد.

این گوشی دارای صفحه نمایش 4 اینچی با رزولوشن 800*480 است . مایکروسافت لومیا 435 دارای پردازنده دو هسته ای 1.2 گیگا هرتزی است . CPU 200 مگا بایتی است و حافظه ی داخلی هم 1 گیگا بایتی که به احتمال زیاد به یک حافظه ی مجزا هم نیاز خواهید داشت .دوربین این گوشی 2 مگا پیکسلی است که به فوکس خود کار مجهز است ولی متاسفانه فلش ندارد که جزو معایب این گوشی به حساب می آید .

باتری مایکرو سافت لومیا 1560 مگا هرتزی است که برای این امکانات بسیار مناسب است . سیستم عامل لومیا 435 مانند دیگر گوشی های مایکرو سافت ویندوز فون است . داشتن ویندوز فون در گوشی های مایکرو سافت باعث شده است  تا این دسته از گوشی ها به اندازه ی گوشی های اندروید و آی او اس فروشی نداشته باشند ولی باز هم فروش مایکرو سافت لومیا خیلی خوب است .

امکانات این گوشی برای کسانی که  نمی خواهند از گوشی خود استفاده ی حرفه ای (مانند برنامه نویسی و …) مناسب است .