ال جی، لنوو و چند شرکت دیگر شرکای سخت افزاری جدید ویندوز فون شدند

ال جی، لنوو و چند شرکت دیگر شرکای سخت افزاری جدید ویندوز فون شدند
  • 1392/12/4
  • بهراد جاود
  • 2

همانطور که پیش از این اعلام شد، نسخه بعدی ویندوز فون در بهار سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. اما این تنها چیزی نبود که امروز مایکروسافت گفت. این شرکت همچنین شرکای سخت افزاری جدید ویندوز فون را اعلام کرد. در میان نام این شرکای جدید نام لنوو و و ال جی به چشم می خورد، شرکت هایی که در لیست برترین سازندگان اسمارت فون ها در دنیا به ترتیب در مقام های چهارم و پنجم قرار دارند.

Win_Phone_Partners

در حال حاضر لنوو و ال جی هر دو فقط هندست های اندرویدی به فروش می رسانند و این خیلی جالب به نظر می رسد که این دو شرکت تصمیم دارند چه دیوایس هایی مبتنی بر ویندوز فون عرضه کنند. اگر یادتان باشد ال جی چندین دیوایس مبتنی بر ویندوز موبایل را در سال ۲۰۱۰ عرضه کرد ولی از وقتی نام سیستم عامل موبایل مایکروسافت به ویندوز فون تغییر کرد ال جی هم دیگر دیوایسی برای ویندوز فون نساخت.

شرکای دیگر ویندوز فون شامل فاکس کان، Gionee، JSR, و لاوا ( زولو ) و کاربون می شوند. این شرکت های سازنده سخت افزار به نوکیا، سامسونگ، HTC، هوآوی و ZTE که قبلا دیوایس هایی مبتنی بر ویندوز فون ساخته اند می پیوندند.

همانطور که مایکروسافت می گوید به زودی دیوایس های متنوع و زیادی مجهز به سیستم عامل ویندوز فون در بازار عرضه خواهند شد. به احتمال بسیار زیاد این شرکای جدید از بعد از اینکه نسخه بعدی ویندوز فون منتشر شد دیوایس های ویندوز فونی جدید خود را عرضه خواهند کرد.

مرجع: phonearena.com

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *