متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مدل ۴ هسته‌ای تلفن هوشمند Galaxy J1 تولید می شود

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

یک منبع نزدیک به سامسونگ اعلام نموده که برنامه این شرکت برای سری گلکسی J که اخیرا Galaxy J1 یعنی اولین مدل آن معرفی شد، این است که سه مدل از آن تولید نمایید. این مدل های جدید تا اواخر فوریه رونمایی خواهند شد.

اولی مدل با شناسه تولید SM-J100F خواهد بود که از چیپ Marvel مدل PXA1908 بهره می برد. این پردازنده شامل ۴ هسته پردازشی ۶۴ بیتی است که بر اسا معماری Cortex-A53 شرکت Arm تولید شده و به گوشی هوشمند Galaxy J1 سرعت خوبی می بخشد. این مدل تک سیمکارته بوده و از شبکه های ارتباطی‌ای نظیر ۲G، ۳G و LTE پشتیبانی می کند.

مدل دیگر که با شناسه ساخت SM-J100FN تولید خواهد شد همانند SM-J100F است ولی از دو سیمکارت پشتیبانی می کند. در نهایت مدل سوم تلفن هوشمند Galaxy J1 همان است که سامسونگ چند روز پیش معرفی کرد و ما نیز در گویا آی تی خبر آن را به اطلاع شما خوبان و همراهان عزیز، رسانیدم. چیپ این مدل Speadtrum بوده و با شناسه ساخت SM-J100H تولید شده است. این دستگاه یک تلفن هوشمند رده پایین محسوب می گردد و از شبکه های ارتباطی ۲G و ۳G پشتیبانی می نماید.

در آخر صحبت هایی هم از مدل جدید با شناسه ساخت SM-J700F به میان آمده که ظاهرا نام اصلی آن Galaxy J7 خواهد بود. اما هنوز خیلی مانده تا بخواهیم در مورد مشخصات این دستگاه حرف بزنیم اما امکان استفاده از پردازنده ۸ هسته ای و صفحه نمایشی بزرگتر نسبت به Galaxy J1 بسیار محتمل است. تلفن هوشمند Galaxy J7 همچنین با اندروید ۵ آبنبات چوبی عرضه خواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک منبع نزدیک به سامسونگ اعلام نموده که برنامه این شرکت برای سری گلکسی J که اخیرا Galaxy J1 یعنی اولین مدل آن معرفی شد، […]